Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 59 let Plzeň

TOP  11.5.2020

Ahoj napíšeme, setkáme a uvidíme?

Pro mého náročného dědu hledám kamarádku. Je mi líto že je sám, vím od něho, že dává přednost kvalitě před kvantitou ve všem v životě, rád chodí do přírody, jezdí na kole, poslouchá klasickou hudbu, pije čaj a víno. Je milovníkem všeho krásného....je mu 52 let a bydlí v Plzni.

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  8.5.2020

Hledám partnerku, hledám štěstí. Najdu?

MužVážně 52 let Plzeň

TOP  6.5.2020

Hledám touto cestou obyčejnou ženu, která ví co chce.Jsem 52, 168, 85kg, pracující.Žiju v Horní Bříze.Mám rád přírodu, rekreačně kolo, motorky, dobrý film, poslouchám ROCK.Příležitostně se napiju.

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  5.5.2020

Ahoj, jestli jsi ta, co ví, že život se budeme stále učit. Tak jsem tu né jako učitel, ale spolužák z první lavice, co čeká na tahák. Který mi pomůže, školu života zvládnout.

MužVážně 47 let Plzeň

TOP  4.5.2020

Hledám jehlu v kupce sena, tj. ženu, která se chce reálně seznámit, která upřednostní normálního člověka, který je v pohodě, která třeba ráda vyjede na víkend na chatu, ale i na wellness, , která nehledá pana dokonalého, ale spolehlivého chlapa pro další život. Jsem čerstvě 47, 182 cm, cca 86 kg, v pohodě a bez problémů, dlouho rozvedený a pokud se chceš vážně seznámit v reálu, rád Tě poznám, nemám žádné požadavky, jen upřímné jednání a věk cca + - 10 let okolo mého věku. Budu se těšit .

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  2.5.2020

Normální kluk, 45 let s vyřešenou minulostí hledá protějšek podobných zájmů pro pozdější vážný vztah....záliby: příroda, hory, fotografování, rocková hudba, horské kolo....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Praha
Muž | 46 let
Znojmo
Muž | 52 let
Liberec
Muž | 46 let
Praha

MužVážně 47 let Plzeň

TOP  30.4.2020

Ahoj ženo mých snů, jsem chlap spíše mírnější povahy, se zájmem o sport, přírodu a cestování, stabilním zaměstnáním, vlastním bydlením a bez závazků po rozpadu dlouhodobého vztahu. Nechci usínat a probouzet se sám a tak hledám ženu podobného ražení a přiměřeného věku pro společné užívání života.

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  1.5.2020

VŠ, 189 cm, pohledný, bezdětný, nekuřák, mladšího vzhledu, hledá k založení rodiny (alespoň 1 dítě) a pro společný život, z nedostatku příležitosti, pohlednou, sympatickou, štíhlou ženu, VŠ nebo SŠ, nekuřačku, pouze bezdětnou, do 43 let. Celá ČR.

MužVážně 48 let Plzeň

TOP  1.5.2020

SŠ 48/185/85 nekuřák ml. vzhledu, hledá fajn pohodovou, veselou a upřímnou "holku" pro společný život z PM, nekuřačku, pokud možno vyšší postavy, sportovně založenou, která by uběhla aspoň pár km v kuse, bavilo ji občas se projet v přírodě na kole, projít či proběhnout, v zimě lyže, běžky, fitness, wellness, kino, divadlo, koncerty, prostě fajn pohodový život ve dvou :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Opava
Muž | 50 let
Praha
Muž | 46 let
Otrokovice
Muž | 47 let
Příbram