Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníBlansko

MužVážně 41 let Blansko

TOP  31.3.2020

Ahoj jmenuji se Pepa a hledám vážný vztah.Snad tě najdu a začneme společně sny žít a né jen o nich snít.Mám rád přírodu, stanování, procházky a upřímné lidi.Pokud budeš chtít se dozvědět o mě víc písní a já ti o sobě napíšu více??¦?

MužVážně 41 let Blansko

TOP  31.3.2020

Jsem chlap, který žije asi normálním životem. Chodím do práce, zvelebuji svoje bydlení a starám se o děti, které mám ve střídavé péči. Po rozvodu jsem zůstal nějakou dobu sám a již přišel čas to změnit, neboť samota tíží a životu přece jen něco chybí. Před vysedávám po restauracích dám raději přednost procházce, mám rád přírodu, nějaký ten sport a občas nějakou tu kulturu.

MužVážně 45 let Blansko

TOP  29.3.2020

Ahoj, štěstí se má pkoušet a proto se hledá příjemná pohodářka s dobrým srdíčkem na spolené procházky přírodou a výlety. Když miluji tak celým svím srdcem, vážím si upřímnosti a jsem ve vztahu věrný. Mít se opět na koho těšit, obejmou pohladit.

MužVážně 37 let Blansko

TOP  29.3.2020

Ahoj jmenuji se Petr je mi 36let a hledám, pohodovou ženu pro společný život už napořád. Chybí mi láska a pohlazení. Mám rád přírodu, procházky, tůry, hory, cestování po památkách, zajímavá a tajemná místa, kolo, střelbu, četbu, veterány, dokonce uvařím i vyperu :-). Jsem hodně aktivní a nikdo se semnou nenudí. Najdu tě tady?

MužVážně 26 let Blansko

TOP  30.3.2020

Rád se seznámím s jakoukoli ženou ve věku od 18 do 35 let. Mám zájem o přátelství/chat/vážný vztah.

MužVážně 45 let Blansko

TOP  30.3.2020

Rád se seznámím s fajn ženou.

MužVážně 46 let Blansko

TOP  30.3.2020

Jaro, duben, VIRUS, kvetiny, louka, samota, poklid... Jak to vse skloubit, kdyz tu nemam Tebe? Ja-beran, 46*179*78, nekurak. Odpovim rad na motivujici odpoved a sarmantnost. Fadnosti a naivity mam totiz dost.... Beranek :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Liberec
Muž | 32 let
Praha
Muž | 30 let
Rychnov n. Kněžnou
Muž | 47 let
Praha

MužVážně 40 let Blansko

TOP  29.3.2020

Oči milované osoby jsou zrcadlem lásky, v kterém se můžeme vidět lepšími než jakými jsme, a když si uvědomíme, kolik nám láska dává a kolik si můžeme bezplatně brát, pak slzy zalijí naše skráně. Ten kdo nás miluje, pak sesbírá všechny ty slzy a jako nejdražší drahokami je ukryje do svého srdce. Tak roste vzájemná láska.

MužVážně 43 let Blansko

TOP  26.3.2020

Rad poznam zenu ktera hleda hodneho chlapa. Dite neni zadny problem. Dulezite je porozumeni a vzajemne sympatie.

MužVážně 27 let Blansko

TOP  26.3.2020

Ahoj :) Když jdu na seznamku, připadám si trošku jako člověk z jiného světa... Mnozí z nás si zde také mohou připadat neviditelní... I já jsem vysoký, štíhlý, nekuřák, věrný, inteligentní (pokud se to řídí diplomem z VŠ) a třeba i pohledný... a mám rád tak trochu od všeho trochu... kulturu, přírodu i sport ... ale ... kde je ta sympatická usměvavá Venušanka...? :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 25 let
Břeclav
Muž | 37 let
Pelhřimov
Muž | 35 let
Liberec
Muž | 28 let
Vlašim