Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Bruntál

Já VŠ/52/175/78 hledám ženu z Bruntálska. Může to být i žena s dětmi. Jsem bývalý učitel a rád bych své znalosti využil při výchově dětí své partnerky.

Hledám nezadanou ženu, pro trvalý přátelský vztah. Pojeďme třeba na večeři, bazén, výlet, a poznávejme se, třeba budeme mít štěstí.

Já VŠ/52/177/79 hledám ženu z Bruntálska

Na samotě u lesa v domku se zahradou bydlí sám pohodový hospodář, kterému je tady hezky. Moc rád by poznal hodnou hospodyňku. Chtěl bych se stát pro tebe mužem, kterého nosíš ve svých představách a já v tobě objevit ženu, po které tolik toužím. Bylo by velice krásné, kdybychom vzájemným poznáním v sobě objevili to, že k sobě patříme a chceme zůstat spolu napořád. To kdo jsem, jaký jsem, co mám rád, koho hledám najdeš v mém dalším psaní.

Hledám kamarádku na občasné schůzky, výlet, kino, káva....Bruntál a okolí.

Hledam zenu k vaznemu seznameni ve veku 40-50let.

Bezva žena, se kterou bychom si užívali to, co máme stejné a doplňovali se v tom odlišném, vzájemná láska, přitažlivost, úcta, energie. Ženu , která nebude bezduchou loutkou, zkrátka smyslnou a inteligentní holku mladšího vzhledu. Určitě slušnou a aktivní ( kvůli způsobu života, myšlení, snaze mít zodpovědnost za svůj život). No a jestli Ti to navíc sluší v teplákách stejně jako v šatech ? Super.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Hlučín
Muž | 35 let
Most
Muž | 37 let
Třebíč
Muž | 27 let
Frýdek-Místek

MužVážně 56 let Bruntál

TOP  30.11.2018

Chci ženu, která je ochotna přijmout mého syna jako svého syna, starat se o něj a milovat ho, protože bude milovat mě. Chci se seznámit se ženou, která bude vždycky pro mě, ať už za špatných či dobrých časů. Hledám někoho, kdo by sdílel můj život a pochopil i věci snadno ... Já jsem snadný, jednoduchý, s velkým srdcem, úctyhodným, romantickým, velmi aktivním člověkem atd. Moje srdce je vždy šťastné, když to pravdivě dokáže říct milost Boží jsem dnes udělala dalšího přítele. Jsem duchovní a ne op

MužVážně 50 let Bruntál

TOP  28.11.2018

Rad bych se seznámil s ženou která má ráda přírodu, kolo, ale také se umí pobavit ve společnosti.Více při osobním kontaktu třeba schuzkou na kafe.

MužVážně 51 let Bruntál

TOP  16.11.2018

Svobodny 50 lety kuřak s autem hleda normalni ženu ktera mne bude milovat takoveho jaky jsem.hodny.pracovity.neplavec.turistika.kino.divadlo.koncerty.kolo rekreačně.vylety.děti nevadi budu rad.teď bez zazemi ťešim se na odpovědi franta.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 34 let
Plzeň
Muž | 50 let
Karlovy Vary
Muž | 39 let
Nymburk