Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Pardubice

Věřím, že kdo zde hledá, určitě mě najde? Život se musí žít, ne jen přežívat.

ŽenaVážně 35 let Pardubice

TOP  22.1.2020

Ahoj, ze zdravotních důvodů nemohu dopřát svému muži tělesnou něhu a tak hledám kamarádku, která by ráda a z nějakého důvodu se jí této potřeby nedostává. Manžel je šikovný, ale já se v tomto směru o něho nemohu postarta, tak pokud by se tady našla pro mě třeba kamarádka a pro muže "přítelkyně" ozvi se popovídme a pak se uvidí.

ŽenaVážně 61 let Pardubice

TOP  22.1.2020

Hledám spolehlivého a optimisticky naladěného chlapa (nezadaného) přiměřené výšky a věku - nejraději HK - PA

ŽenaVážně 55 let Pardubice

TOP  22.1.2020

Jsem srdečná, veselá a temperamentní a hledám vhodný protějšek, který mě bude ve všem převyšovat a nebude s ním nikdy nuda.

ŽenaVážně 54 let Pardubice

TOP  21.1.2020

Hledám hodného, slušného a inteligentního může se smyslem pro humor. Pokud máš cit a umíš vnímat. Nemusíš být George Clooney, , ale hezký byt můžeš, hi, hi.

ŽenaVážně 33 let Pardubice

TOP  21.1.2020

Ahoj kluci, hledám NORMÁLNÍHO chlapa pro mě a mou 4 letou princeznu.Chlapa 27-35 let, co nás bude mít rád takové jaké jsme, bude na nás hodný a milý, nebude nic vyčítat a chtít nás předělávat, nu prostě chlapa pro rodinu který umí milovat.Hledáme muže se smyslem pro humor, trochu romantika, sympatického, hodného a který má rád děti.Zbytek se dozvíš až napíšeš.Budeme rádi když se nám ozveš, už nechceme být sami.Budeme se těšit na odpověď.G a E.

Ahoj, pokud Ti nejsou cizí slova jako věrnost, spolehlivost, odpovědnost a hledáš někoho pro rodinu, budu ráda, když se ozveš. Spíše s kulturními zájmy (výstavy, besedy, četba, divadlo, vzdělávání se), přirozenou inteligencí, bez závazků z minulých vztahů do 33 let. Co očekávám, mohu nabídnout. Nemohu Ti nabídnout adrenalin, cestování po světě ani sport, zato se mnou můžeš protančit životem, zajít na procházku, bavit se o všem možném a prožít klidný rodinný život.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Plzeň
Žena | 34 let
Praha
Žena | 67 let
Kladno
Žena | 66 let
Praha

ŽenaVážně 24 let Pardubice

TOP  21.1.2020

Ahoj, hledám fajn obyčejného kluka z Pardubic okolo 30 let na vážný vztah, se kterým budu sdílet život a krásné společné chvíle. Najdu Tě?? Těším se na odpovědi. Kristina

ŽenaVážně 52 let Pardubice

TOP  20.1.2020

Moto, kolo, bezky, squash, sauna, bazén, příroda, cestování, pes, výlety, karavan, volný cas, ale i zahrada, práce, inteligence, filozofie , pohoda a vesnicky život, Parťák do 52 let. Jen Zelezne hory a okoli - pouze vazne. Prosím foto!!!

ŽenaVážně 31 let Pardubice

TOP  20.1.2020

Ahoj, ani nevím co sem napsat. Jsem svobodná mamka s 6-ti letým chlapeček. Moc příležitostí na seznámení nemám tak to zkouším touto cestou. Byla bych ráda kdyby se našel někdo kdo bude mít rád mého synka i mě a rád by s námi trávil společný čas.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 36 let
Šumperk
Žena | 58 let
Praha
Žena | 39 let
Praha
Žena | 43 let
Praha