Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníMoravská Třebová

Nový rok, nový měsíc, nový týden, nový ZAČÁTEK.Hledám pohodového, milého, usměvavého a čestného chlapa s vyřešenou minulostí, který umí naslouchat i objímat.

Ahoj, Da se napsat spousta věcí a slov, ale čas ukáže, co je to pravé. Takže jednoduše. Mám dva kluky, chci muže. Ve vztahu chci důvěru, přátelství, rovnocennost, lásku a cit. Každý má svou minulost, ale co je teď a co bude je na nás.

Ahoj, jsem z Pardubického kraje a v současné době se vzpamatovávám z rozchodu s partnerem, s nímž jsem žila 11 let.Samota bolí a je velmi důležité mít někoho, kdo bude životní oporou a je ochoten společně sdílet radosti i starosti v běžném životě.Jsem romantická duše, dokážu poskytnout lásku a porozumění i klidné zázemí.Miluji cestování, procházky přírodou a romantické večeře při svíčkách.

Ahoj, najde se sympatický a hodný přítel, který je spolehlivý a hledá vztah nejraději napořád s pozdějším společným bydlením.Má rád procházky, výlety do přírody, zvířata, kolo, hudbu a vše pěkné co k životu patří.Bydlím sama v malém domku, 170 cm a štíhlé postavy.Prosím odpovědi s fotkou.Svou pošlu v emailu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 70 let
Brno
Žena | 70 let
Hradec Králové
Žena | 66 let
Praha
Žena | 53 let
Praha