Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníBrno

ŽenaVážně 28 let Brno

TOP  19.2.2020

Krásný večer. Najde se zde muž, jemuž by nevadila samostatná maminka s malým dítětem?

ŽenaVážně 23 let Brno

TOP  19.2.2020

Dělá ti radost kupovat lidem dárky a rád bys podpořil mladou šikovnou studentku na její cestě za titulem? Na oplátku dostaneš někoho, kdo si s tebou rád o čemkoliv popovídá, vyrazí za kulturou či na výlet apod. Neboj se napsat. Určitě se na něčem domluvíme a strávíme spolu skvělý čas. S pozdravem Káťa :)

ŽenaVážně 24 let Brno

TOP  18.2.2020

Nějaký normální chlap na vážný vztah? Ráda sportuju a cestuju. Těším se na tvoji odpověď.

ŽenaVážně 26 let Brno

TOP  17.2.2020

Ahoj, říkejte mi třeba Lola. Jsem skoro 26 letá slečna, která po nevydařeném vztahu hledá někoho, kdo mě bude mít rád takovou jaká jsem. Mám roční úžasnou dceru, která je moje všechno. Myslím že jsem sympatická, věrná, obětavá. Hledáme lásku na celý život. Najdeme? :)

Hledám aktivního chlapa, co rád zajde na procházku, kafčo, do kina, prostě na trávení společných chvil a potom se uvidí ;).

ŽenaVážně 28 let Brno

TOP  16.2.2020

Hledám muže na vážný vztah 28 - 32 let, z Brna. Nekuřáka.

ŽenaVážně 28 let Brno

TOP  15.2.2020

Ahoj všem :) Asi jako každý zde i já tu hledám …. a co?? Někoho „výjimečného“ :D Toho, na koho si během dne vzpomenu a přelétne mně úsměv po tváři, toho s kým dokážu diskutovat hodiny o tom, jestli je k hranolkám lepší kečup nebo tatarka, toho, kdo se bude smát mým špatným vtipům a hlavně někoho, na koho se budu moci spolehnout. A kdo jsem? Jsem nahlas smějící se, pracující, společnost milující holka z vesnice - teď už tedy pár let brňák, která se rozhodla jít tomu štěstí naproti :) Krásný den!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 23 let
Kutná Hora
Žena | 24 let
Jeseník
Žena | 29 let
Praha
Žena | 26 let
Nymburk

Ahoj všem... nenachází se tu milý a optimistický muž, který by rád našel druhou polovičku s podobnými zájmy? Mám ráda sport, třeba turistiku, lyže atd., ale i kulturu a zvířata. Pokud tě z mého inzerátu zaujalo, napiš a třeba se dozvíme o sobě něco dalšího ve zprávách :) Já jsem VŠ, nekuřačka.

ŽenaVážně 24 let Brno

TOP  13.2.2020

Přála bych si potkat charismatického muže, kterého si mohu vážit a má žebříček hodnot, kde je pro něj láska na předních příčkách.

ŽenaVážně 29 let Brno

TOP  12.2.2020

Ahoj! Nejsou žádné děti. Bydlím sám v bytě. Pracuji jako designér. Hledám jen seriózní vztah. Pokud nehledáte seriózní vztah, nepište. Pokud vás zajímám, napište. Budu čekat na zprávu :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 25 let
Uničov
Žena | 29 let
Ostrava
Žena | 28 let
Praha
Žena | 29 let
Praha