Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníZlín

ŽenaVážně 37 let Zlín

TOP  9.7.2020

I když jsem silná osobnost-37 děvčice.Už jsem si prošla léčím, tak NIKDY jsem nic NEVZDALA.Naplňuje mě pomáhat, motivovat a být tady pro druhé.Tak si uvědomuji, že i já potřebuji se okoho opřít kdo mě vyslechne a můžu se mu svěřit se vším.Kdo mi utře slzy, když mě někdo či něco rozpláče, kdo mě vykouzlí úsměv a rozesměje.Kdo mě pohladí, obejme polibky, zasype a hlavně nepustí, schová jak rytíř do svého objetí-náruče, mysli a srdíčka.Mít v dnešní době takového svého rytíře, který mě uchrání před vším zlím.

Hledám muže k vážnému seznámení .

ŽenaVážně 42 let Zlín

TOP  8.7.2020

Jedna malá . veselá a hodně upřímná holčina a maminka v jednom, by ráda našla hodného, pohodového a veselého kluka s jiskrou v očích a chutí do života. Aspon trošku sportovního a mladistvého hravého ducha, zájem o přírodu, co se nebojí být holce oporou a ví co znamená rodina. Prosím o foto a věk max. do 46 let . Jen vážně - než odpovíš, dobře to zvaž..

ŽenaVážně 36 let Zlín

TOP  7.7.2020

Hledám sympatického může že Zlína a okolí kamarádství a pak možná když vše půjde jak má tak i vztah, nejde se někdo?

Najde se sympatak se smyslem pro humor. Jsi?

Hezký den ze Zlína Vám posílám.Ráda poznám muže nekuřáka, bez dluhu s vlastním bydlením, který neholduje alkoholu a není zadán, s čistým trestním rejstříkem.Mám ráda výlety a cestování.

ŽenaVážně 34 let Zlín

TOP  7.7.2020

Hledam muže na vazno nebo aspon kamarada z okolí Zlína, co mě láskou naplní jinak me je 33.A co mu nevadi ze mam 3 deti uvidim jestli najdu stesti nebo nenajdu deti jsou vecne prekazkou.Tak aspon zkusim to stesti.Hledám.Muže kterého bych si mohla vážit.Muže který ví co je to milovat, kterému můžu srdce darovat Aktivovat prémiumDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
Karlovy Vary
Žena | 48 let
Trutnov
Žena | 38 let
Pardubice
Žena | 23 let
Kutná Hora

Nenasel by se tu jeden fajn muzsky, ktery by se pripojil ke mne a mym dvema detem na akce vseho druhu? Mame vsechno, ale ten ctvrty do party nam chybi.

ŽenaVážně 34 let Zlín

TOP  6.7.2020

Jsem soběstačná normální holka, co má ráda přírodu, cestování, zahradu, budování, kulturu a ráda bych našla partnera pro trvalý vztah a společnou budoucnost. Měl bys být hodný, slušný, pracovitý, mít vyřešenou minulost a stát na vlastních nohou a měla by s tebou být legrace :). Věk 28-45 let.

ŽenaVážně 39 let Zlín

TOP  6.7.2020

Ráda bych našla parťáka pro společnou cestu životem..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Praha
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod
Žena | 70 let
Brno