Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníOstrava

ŽenaVážně 43 let Ostrava

TOP  7.7.2020

tak trochu jizlivá, sarkastická, hysterická poletucha hledá protivného statického všudybyla, který má od všeho klíč ;-)

ŽenaVážně 56 let Ostrava

TOP  7.7.2020

Ráda poznám kamaráda, parťáka, muže na sdílení života.

Pohybuje se tady někdo kdo se chce opravdu seznámit ? Pokud je tady muž vysoké sportovní postavy do 45 let, tak napiš ..ve dvou je to přece jen lepší..v neposlední řadě mam dvě děti .

Usměvavá, pozitivní, moderní a intel. žena by ráda našla spolehlivého, pohledného a komunikat. muže na podobné úrovni, který touží po trvalém vztahu.... Miluji život a chci si ho ještě užívat....Nehledám flirt, zadané muže a ani netoužím být něčí kamarádkou. Preferuji cestování, chtěla bych se naučit golf, miluji kulturu, moře, hory a vše krásné......Odpovědi jen s fotem, jinak nereaguji.... OV, OP podm.

ŽenaVážně 50 let Ostrava

TOP  6.7.2020

Prý když se člověk smíří s tím co bylo, a přestane se trápit tím co změnit nejde, bude v jeho duši klid a pak se objeví nové obzory a nové důvody proč být šťastný a možná šťastnější než dřív..chtěla bych se potkat s někým kdo touží hezky jen tak žít.50 ti letá SŠ, z Ostravy.

ŽenaVážně 20 let Ostrava

TOP  6.7.2020

Čaute ^^ chtěla jsem oslovit někoho z vás a možná jsi to právě ty... Hledám někoho, kdo by byl schopný, trošku na mě přitlačit, vždyť víte jak to myslím..

ŽenaVážně 44 let Ostrava

TOP  5.7.2020

Ahoj, ráda se seznámím s upřímným sympaťákem do 47let .Já 43 let s jednim dítětem. Jen vážně!!!!!!!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 47 let
Česká Lípa
Žena | 60 let
Praha
Žena | 29 let
Žatec

ŽenaVážně 37 let Ostrava

TOP  3.7.2020

Ráda bych poznala parťáka na cestu životem.Zodpovědného, který ví, co chce. Jsem aktivní člověk, ale taky chalupářka, takže někoho podobně laděného.Myslím, že i když mi věk ukazuje vyšší číslo, tak se na mě zub času až tolik nepodepsal, takže i v tomhle hledám podobný protějšek.174/55/46/SŠ bez závazků z Ostravy.Foto v profilu, bez fota na odpovědi nereaguji.

ŽenaVážně 43 let Ostrava

TOP  3.7.2020

Ahoj, hledám hodného, milého, tolerantního, chápajícího, simpatickeho, pracujícího, věrného muže. Se smyslem pro humor a rodinu. Děti nejsou překážkou, já mám skoro 4 letou dceru.

ŽenaVážně 30 let Ostrava

TOP  3.7.2020

Ahoj hledám vztah chlapa od 28-36let mohutnější postavy A ne nehledám dokonalost ale někoho na koho se prostě budu těšit a kdo na mě každy den bude čekat a bude rád za to že mě ma :) Jestli jsi normální Máš rozum a jsi z Ostravy nebo okolí napiš :)A ANO JSEM BACULKA A CO?PROBLÉM? NEPIŠ BUDE JINY :)LEPŠÍ ŽENA POŘÁDNÁ NEŽ ŽÁDNÁ KTERÁ NEUMÍ POŘÁDNĚ VAŘIT ANI UKLÍZET ŽE :) HLAVNĚ PROSÍM NĚKOHO KDO MA ČAS NA TO SI UDĚLAT ČAS PROTOŽE BUĎ CHCI NEBO NE DEKUJI:)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Praha
Žena | 38 let
Ostrava
Žena | 56 let
Havířov
Žena | 47 let
Klatovy