Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníPřerov

ŽenaVážně 37 let Přerov

TOP  1.6.2020
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj Jmenuji se Olga Žiji na venkově a taday bych se chtěla seznámit s mužem, který chce vztah. Muž , který chce ráno slyšet- větu dobré ráno miláčku a pusu na tvář. Jestli jsi milý, hodný a laskavý Zkus napsat a uvidíme. Jen svobodný, Bez závazku (děti) věk 35-40 Prosím jen okres Přerov.

Najde se prima kamarád pro jednu blondýnku? Společné zájmy jako jsou cestování, turistika a fotografování jsou vítány. Tak dej o sobě vědět a třeba pomůžeme náhodě.

ŽenaVážně 44 let Přerov

TOP  31.5.2020

Jsem sportovně založená, občas malinko líná mamča s 9ti letým juniorem. Kromě kola, plavání, lyžování, návštěvy kina hrajeme stolní hry a blbneme. Do party nám chybí další člen, co se nebojí občas prohrát, co se umí zasmát sám sobě, zvládne víc dávat než brát a význam slov empatie, věrnost, spolehlivost a láska nehledá ve slovníku.

ŽenaVážně 60 let Přerov

TOP  24.5.2020

Ahoj, je mi 59 let, 160 cm, 60kg.Hledám sympatického štíhlého kuřáka do 60 let.Pošli telefonní číslo.

Ahoj. Svobodna, bezdetna, stihla, 29 let. Jsem obycejna, mila, sympaticka zena, hledajici vazny vztah. Hledam muze do 45 let. Hledám pohodového a sympatického muže, který také nechce být sám. Budu se těšit.

ŽenaVážně 25 let Přerov

TOP  21.5.2020

Občas se můžete cítí úplně ztraceni, nemůžete z té nicoty najít cestu ven a cítíte se úplně sami. Ale potom náhle zaslechnete nebo si přečtete něco prostého, co se před Vámi zjeví jako nějaké znamení. Znamení, které Vám ukáže cestu ven z té nicoty. Cestu, kterou jste si ani ve snu nedokázali představit. Občas se nám dějí zlé věci zkrátka pro to aby nám ukázali, že nenastal jen čas abychom hledali řešení a správné cesty, ale že nastal čas aby jsme se posunuli dál. Našel by se tu někdo pro mě?

ŽenaVážně 35 let Přerov

TOP  18.5.2020

Ahoj najde se někdo na seznámení v Přerově?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Praha
Žena | 39 let
Olomouc
Žena | 57 let
Jihlava
Žena | 38 let
Ostrava

Hledám klidného člověka nejlépe z vesnice co má pocit, že mu něco chybí. Stačí mu k životu pohoda, klídek a v první fázi fajn kamarádka. Prosím nejlépe Morava v dojezdove vzdálenosti vlakem.

ŽenaVážně 43 let Přerov

TOP  15.5.2020

Ráda poznám sportovně založeného muže, kamaráda, .. a pak se uvidí...

ŽenaVážně 29 let Přerov

TOP  9.5.2020

Ta nejzákeřnejsí otázka je: "Co hledáš?" Hledám to co se mi bude líbit, všechny vztahy mají fáze, přátelství, milenectví, vztah.... Možná nejsem panenka, ale metráková mamina, nicméně nezakoplexovaná, se smyslem pro humor a snad i pohledná, co se chce bavit ve všech ohledech ( všechny ohledy -nejsou sex!) SE dvěma dětma ve střídavce... 28 let žijící 20 km od PV, 20 od PR a jen o kousek dál Vyškova.... Pokud jsem tě zaujala napiš :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 42 let
Praha
Žena | 70 let
Praha
Žena | 47 let
Lovosice
Žena | 46 let
Most