Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 50 let Brno

TOP  21.1.2020

Hledám sympatického pozitivního, společenského přítele, který si chce užívat života, rád tančí (chci chodit na plesy), cestuje, má rád dobré víno a rád se směje, chodí do sauny. Hledám opravdu vážně a nechci si jen dopisovat a nehledám jen sex. Upřednostňuji Brno a odpovědi s fotkou.

ŽenaVážně 58 let Praha

TOP  21.1.2020

58/178 Dobře situovaná, samostatná a časově velmi flexibilní hledá muže vyšší postavy, finančně zajištěného. Cestování (Čechy + zbytek světa), výlety (voda, kolo, hory) a procházky. Pohoda. Zážitky spojují.

ŽenaVážně 35 let Praha

TOP  20.1.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Bruslení
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj milý neznámý, hledám partnera, se kterým se mohu sdílet společné hodnoty, bavit se, smát, chodit do kina, na kávu, výlety a když to bude klapat, tak pak být spolu v dobrém i zlém. Měl bys být pohodový, inteligentní, romantický, spolehlivý, se smyslem pro humor a víru. Těším se na Tvoji odpověď. Daniela

ŽenaVážně 46 let Most

TOP  20.1.2020

Blondýnka 43 / 171 / 68 upřímná, romantická by ráda poznala muže a lásku se kterým se zase budu smát. Chci asi moc. Vážný vztah Most.

Dobrý den Ráda bych se seznámila s milým, laskavým mužem. Který by chtěl žít na venkově. Jen z okresu Přerov. Bez závazku . Věk 34-39 let

ŽenaVážně 53 let Praha

TOP  20.1.2020

Je tu spřízněná duše podobné věku jako já, na trávení společných chvil? Nehledám jen milence, kamaráda a ženaté. A jestli Ti slovo ´”vztah” nenahání husí kůži, tak se budu moc těšit.

Ahoj, hledám veseleho, spolehlivého chlapa pro pohodovy život .Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 62 let
Liberec
Žena | 44 let
Praha
Žena | 51 let
Náchod
Žena | 35 let
Česká Lípa

ŽenaVážně 39 let Olomouc

TOP  20.1.2020

Najdu věrného a spolehlivého muže pro společnou cestu životem?

ŽenaVážně 48 let Praha

TOP  20.1.2020

Pro dlouhé dny a krátké noci, pro dlouhá období pohody a krátká naštvání, pro příjemné okamžiky dlouhé i krátké, pro všechno, co s nedá změřit bych ráda potkala ideálně muže .-), bez komplexů, nevyřešených minulostí a paralelních vztahů. (Pro tu část z vás, která potřebuje najít milenku, napsat někomu něco hnusného etc. - zkuste prosím jiné adresáty, nebo čerstvý vzduch. Díky.)

Ve dvou se to lépe táhne. Co ty na to? Jestli to vidíš také tak..Hledám zralého muže, který také nechce být sám. Já plnostihla, mladšího vzhledu, veselá a snad chci věřit, že někde určitě jsi. Prosím Plzeň a okolí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
České Budějovice
Žena | 59 let
Kroměříž
Žena | 44 let
Příbram
Žena | 47 let
Praha