Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Valašské Meziříčí

Jsem sama bydlím na vesnici hledám přítele přiměřeného věku nehledám sponzora

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Příroda
Výlety

ŽENA = JEMNOST, NĚHA, LÁSKA, CIT Kdo tohle nechápe, ať mi ani nepíše. Nehledám žádný flirt, sex ani pobavení. Hledám tady muže, který uznává tyto hodnoty a pořád ještě vnímá ženu jako něžnou bytost, ke které se musí chovat hezky, s úctou a respektem. Někoho, kdo si dokáže vzájemně naslouchat a chce žít SPOLEČNÝ rodinný život, kdy je tady jeden pro druhého a snaží se také jeden pro druhé opravdu žít. To je pro mě jediný a opravdový smysl života. Pokud to vidíš stejně, moc ráda Tě poznám :-)

napsal by mi muž co už nechce bít sám a je mu smutno o víkendech , tak napiš a neboj nekoušu.

Stále hledám šikovného, hodného muže, třeba i řidiče, který nechce být sám.

Ahoj, najdu zde hodného a správného chlapa na společnou cestu životem? Který ví co od života chce, má smysl pro humor, má rád procházky, zvířata, sluníčko, moře ... Kterému nebudou vadit mé kila navíc. Jsem bezdětná s vyřešenou minulostí. Tak pokud tady jsi, ozvi se ??

Jsem hodná, věrná, slušná, se smyslem pro humor (i když nevím, zda jsou tyhle vlastnosti ještě v kurzu), snad sympatická a hledám , někoho, s kým mi bude fajn a vybuduju s ním pevný, láskyplny vztah.

Ahoj, jsem smypatická, hnědooká černovláska, a hledám veselého a hodného sympaťáka??Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Praha
Žena | 58 let
Liberec
Žena | 51 let
Praha
Žena | 42 let
Brno-venkov

Hledám hodného a slušného kluka (do 30ti let), který chce vážný vztah. Jsem hodná, upřímná a veselá holka a mezi mé zájmy patří hudba, filmy, vaření, procházky, fotografování. :) Na neslušné zprávy neodpovídám.

Hledám muže, kamaráda, se kterým bych sdílela společné chvíle, dobré i zlé. Společně kino, divadlo, hory, procházky, kolo.....

Na vzhledu nezáleží, hlavně aby srdíčko na správném místě měl.Procházky přírodou, výlety a kávička.V našem věku přece život nekončí(svobotná bezdětná 158/89. hledá muže pro život. ve věku 50-55.let muže byt z Zlínsko +Ostravsko ! Ja žena 58.letá na invaldní vozíku.Kdo má rad zvířáta!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Klášterec nad Ohří
Žena | 36 let
Praha
Žena | 49 let
Benešov
Žena | 25 let
Praha