Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníKlatovy

ŽenaVážně 37 let Klatovy

TOP  2.3.2020

Ahoj milý neznámý. Pokusím se říct něco o sobě, jen nevím, kde začít a mít na to pár řádků. Myslím, že jsem klidná, rozumná, soběstačná a optimisticky laděná holka, co zkouší štěstí na seznamce. Mám ráda chataření, přírodu a v poslední době pěší a běh. Nemám ráda konflikty a přetvářku a hledám ne/obyčejného férového a fajn kluka, co třeba také nemá moc příležitostí v reálném životě k seznámení. Mám 3 skvělé neteře, 2 prima sestry a 1 bláznivého psa :) Pokud jsem zaujala, ozvi se, budu se těšit.

ŽenaVážně 33 let Klatovy

TOP  17.1.2020

Ahoj. Hledám muže do pohody i nepohody, co má rád zvířata, tanec a dobré jídlo. Takového, který věří ve vybudování láskyplného vztahu založeného na vzájemné úctě, důvěře a podpoře v časech dobrých i těch horších.

ŽenaVážně 36 let Klatovy

TOP  2.12.2019

Prosím Vás, pouze s fotkou rovnou v profilu, nemám čas žádat pořád o fotky, probírat se jimi na e-mailu atd. A prosím žádní muži s exekucemi.


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : okres Klatovy

ŽenaVážně 35 let Sušice

TOP  9.3.2020

Ahoj ráda bych poznala fajn pohodového může ze Sušice co má rád přírodu a procházky . Najdu ?

ŽenaVážně 35 let Sušice

TOP  8.3.2020

Ahoj jsem 35 léta žena , která se ráda seznami s fajn mužem s Plzeňskeho kraje . Ráda poznám slušného a pohledného může, pohodare se smyslem pro humor . Budu ráda i za přátelský vztah .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Praha
Žena | 32 let
Znojmo
Žena | 36 let
Šumperk
Žena | 37 let
Jílové u Prahy