Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Vážná seznámeníHradec Králové

Nejsem zoufalá ale láska od ženy mi chybí najdu zde ženu která má vyresenou minulost a chce jít dál životem ve dvou

Je tu nějaká romantická holka z Hradce Králové a okolí? Která to tu myslí vážně.A je střední podstavy. Ve věku od 33 do 40 lety. Která je nekuřačka.Já 37 doufám, že napíšeš a, že se sejdem. Jsem z Hořic.

Hledám super ?? holku která má ráda srandu, život, který bych mohla složit píseň nebo text. Bude mít ráda pohlazení, romantiku, nehu a hledat to krásné co láska umí dát. Hradec Králové a okolí, najdu. Vše je o důvěře, citech. Jsem romantik. Najdu???

Ahoj, najdu tady super ?? holku, co má ráda srandu, pohlazení, a třeba i romantiku....

Najdu zde milou, něžnou dívku, romantickou duši, co dokáže mít ráda celým srdcem a budu ji moc skládat písně

Co se v létě třeba už neprocházet sama, ale spolu ?

Hledám.....a verim , ze nekde hledas i Ty me...??Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Praha

Moc ráda bych našla sympatickou ženu pro život, která má radost ze života a umí si ho všemi doušky vychutnávat a užívat, neví co je to nuda a má chuť poznávat a vyzkoušet vše co ji zaujme...zkrátka akční, veselou, do pohody i nepohody...vždyť život je jako sinusovka.

Jsem mladá, trochu bláznivá, většinou v dobrý náladě. Pár kilo navíc lehce vykompenzuju sarkastickou poznámkou a samozřejmě geniálním smyslem pro humor! Hledám holku, která je v mym věku a nebo alespoň nemá před důchodem. :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Praha