Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Vážná seznámení

Ahoj, ze zdravotních důvodů nemohu dopřát svému muži tělesnou něhu a tak hledám kamarádku, která by ráda a z nějakého důvodu se jí této potřeby nedostává. Manžel je šikovný, ale já se v tomto směru o něho nemohu postarta, tak pokud by se tady našla pro mě třeba kamarádka a pro muže "přítelkyně" ozvi se popovídme a pak se uvidí.

hledám empatickou ženu se smyslem pro humor důvtipnou a bez dětí bez zvířat a bez předsudků :)

Milé dámy, slečny, stále věřím, že lidé, kteří se nemají minout, se potkají, ať už v davu, venku na ulici nebo prostě jen tak. Ale také jsem již velká holka a vím, že zázrakům je potřeba jít občas trochu naproti. A proč ne právě teď a tady. Ve své práci jsem úspěšná. Jsem prý chytrá a hezká, bohužel žádné velké výhody na vztah mi to zatím nepřineslo. Ráda bych našla ženu ve věku 33-43 let. Ženu, které vlastní ženskost sluší, umí jí nosit navenek i uvnitř a není jen laciným pozlátkem.

Ahoj :) hledam mladou holku, zhruba stejně jako ja cca 19, nejlepe mladší :) plzeň...okoli ale i praha :) Nebudu chtit žádné odhalené fotky ani tě nutit do schůzky. Což ovšem neznamená ze se to vylučuje, pouze to že na nic netlačím. Můžeme si napsat a pak se dle sympatií sejít a uvidíme co dal.

Ahoj, najde se tu sympatická žena okolo 30 let z Pardubic na vážný vztah? Jsem upřímná, milující a velmi věrná. Budu se těšit na odpovědi.

Poptává se slečna/paní s dítětem/dětmi, která by ráda sdílela strasti i radosti každodenního života vážně i nevážně, samy nebo i s našimi ratolestmi. Kamarádství je cenná záležitost :-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 58 let
Brno
Žena | 57 let
Praha
Žena | 30 let
Praha

Ahoj, jsem TRANSEXUÁLNÍ žena (MtF). Hledám vážný vztah s mužem/ženou. Nechci být sama, chci sdílet radost i tíhu života s někým dalším :-) Jsem velmi empatická, citlivá, ale i veselá a spontánní povaha se smyslem pro dobrodružství.

Ahoj hledám nějakou kamarádku a kdo ví co z toho může být. Na podnikání různých věcí, výlety, kino, procházky a tak podobně. Je mi 23 let. Jsem z Brna. Pokud jsi žena a je ti mezi 23 až 35 lety, tak klidně piš. Prosím s fotkou máš pak větší šanci že se ti ozvu. Děkuji

Kamardství, přátelství, vztah - vše se musí vyvinout a vybudovat. Nikam nic netlačím, nikam nespěchám, jen házím nitku..a jestli z toho bude kamarádství, přátelství či vztah. a nebo taky nic.. se uvidí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 30 let
Praha
Žena | 39 let
Praha
Žena | 58 let
Brno
Žena | 57 let
Praha