Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Vážná seznámení

Hledá se: upřímná, milá, komunikativní žena věkem po třicítce, která stejně jako já touží po dlouhodobém vztahu.

Ahoj nekdo na seznameni? A na vazny vztah?? Ja 22let a jsem z frzdlantu nad ostravici

Hledám romantickou ženu se smyslem pro humor na společnou cestu životem

Hledám Tebe..hodnou a citlivou ženu,které chybí náruč a láska,tak jako mě..

Hledám podobný životní rytmus.) Žiju v tom, že chůze je všelék a svítání je nejhezčí na vlastní kůži, stejně tak jako tahat brambory za nohy ze země a mít život zčerstva.) Hodně čtu, hodně kreslím, málo spím, ale i tak nejraději.) - - vedu hovory ve vlastní hlavě a tak i proto víc mlčím. ale někdy je mě zase příliš a neml-čím ani trochu a všude v celym časoprostoru, nejdu vypnout, knoflík odpadl.) mám ráda déšť na kůži a tu vůni na asfaltu, zvuk bouřky a časy v papírovém světě a hudbu všude.)

Je tady někde příjemná milá žena, která ví co chce, má vyřešenou minulost a těší se na krásnou budoucnost?

...Nikdo z nás se nemůže vrátit v čase a začít znovu.Pokud budeme chtít,tak můžeme začít znovu TEDˇ... Ráda bych našla milou,sympatickou a chápající ženu a nový začátek...snad krásného vztahu.

Výkonný NAS QNAP

Hledám bezva ženskou na sdílení všeho hezkého i na společné překonávání překážek. Já ženský typ 42/170 bez závazků se slabostí pro ženy s jiskrou v oku ??

Hledam pohodovou zenu pro dny vsedni i nevsedni.Nezavisla,s vyresenou minulosti.

Hledám nekonfliktní a inteligentní dámu pro přátelství a hezký vztah.