Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Rozvedený hledá ji : Vážná seznámeníBrno

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj. Hledám prima partnerku s tolerancí a pochopením v oblasti Pohořelic a okolí (do 30km). Jsem VŠ 59 /179/100kg. Samostatný, tolerantní, komunikativní chlap, s vyřešenou minulostí. Žiji sám v RD v Pohořelicích u Brna. Touto cestou hledám milou, štíhlou, samostatnou, tolerantní partnerku 40 - 52 let, které chybí láska, přátelství a trávení společných chvil. Rád se v případě zájmu osobně setkám. Foto uvítám. Olda

Hledam mladou zenu 16-26 let která je zklamaná svým životem a životem v Praze .A chce začít novy život tam kde je klid pohoda čistý vzduch a voda a soukromí .A proto hledá zabezpeceneho spolehlivého a věrného a odpovědného muze 40 let s vlastním domem na vesnici a muze který uz ma všechno .Rad te poznam a nisu jen na tvuj majl .

Rozvedeny, s vyřešenou minulosti, vtipný, pohodový, usměvavý, empaticky by si rád našel trosku sportovní ženu, která má ráda rekreační sport, cestovaní, kino, divadlo, termální lázně a vše krásné co život nabízí....jsem možná trochu náročný, ale to co hledám i nabízím :-)

Rád bych ještě jednou v životě prožil život s těmi nádhernými pocity u srdce, kdy Ti ten druhý tak chybí a chceš být jenom s ním.Vždyť ty jsi ten největší poklad a přece Tě nemohu nikde najít. Nevím, jestli tu býk po padesátce ještě najde o trošku málo mladší ženu, třeba i drobnější, sportovní postavy i s menším poprsím.Prostě přeji si najít zde, tu svoji druhou polovičku na kterou se budu moc těšit a život by zase mohl být krásný.Co víc, než tuhle lásku si mohu ještě přát.

Ahoj, přeji Ti dobré ranko a hezký den z Brna a okolí. Jsi-li ta, která by ještě ráda potkala tu svoji druhou, spolehlivou polovičku se kterou by chtěla trávit odpočinek a víkendy v krásné okrasné zahradě, posedět u ohníčku, toulat se lesem, nebo vyrazit třeba i na výlet. Bydlíš-li v Brně, nebo zóně 510. Můžeme společně objevovat krásy naší země. Na vše budeme pak dva. Chceš chodit po trávě bosa a natrhat si vlastní mátu do mojita. I květiny, svíčky a sekt patří přece k životu.

Hledám milou, sympatickou , hodnou a klidně i hodně zklamanou dívku s vyřešenou minulostí, i uzavřenější povahy, s různorodými zájmy (kino, procházky, výlety, hrady, zámky, termály, - vše rekreačně) Časem se uvidí do čeho se pustíme. Přemýšlím o Tobě, těším se ne Tebe. Na to jak se poprvé setkáme, na Tvůj úsměv, jiskřivé oči. Jak zasáhneš moje srdce, tělo a rozum a pořád Tě nenacházím. Copak se tu nenajde taková žena kolem 49 let.Co by stála o pohodového býka kterému je bez Tebe smutno.

Pohodový a samostatný býk po padesátce by rád potkal o něco málo mladší ženu, tak kolem 49 let z s jiskrou v oku.Třeba sportovní, nebo I drobnější postavy, která by stála o lásku spolehlivého parťáka.Se kterým by mohla počítat a trávit společně volné chvíle odpočinkem v krásné okrasné zahradě. Můžeme si ještě chvíli hezky žít. Ne jen o tom krásném snít a psát. Třeba i opéct špekáčky, zajet na houby, nebo na nákupy a pak lenošit na zahrádce - prostě relaxovat a užívat si pohodu v krásné přírodě.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Roudnice nad Labem
Muž | 39 let
Liberec
Muž | 57 let
Brno
Muž | 39 let
Olomouc

Mám rád pohodu a jistotu. Copak tu už po padesátce nepotkám na Brněnsku o něco málo mladší ženu po čtyřicítce, takovou, která by ještě ráda potkala tu svoji druhou, spolehlivou polovičku se kterou by chtěla trávit společně odpočinek a víkendy v krásné okrasné zahradě. Nebo vyrazit třeba i na výlet. Nemusíš být se mnou každý den. Pokud jsi si už zvykla na samotu, ale budeš vědět, že tu je někdo jen pro Tebe a s Tebou kdykoli o to budeš stát. Budeme sedět sami za kamny a snít, nebo někam vyrazíme.

Je tu hodně krásných žen ale žádná co stojí o staršího, šedivého a férového chlapa, na kterého se může spolehnout za každé situace. Jsi také soběstačná. Chci se zas mít se na koho těšit, s kým si promluvit . Máš ráda přírodu, vycházky, výlety, kino, hrady, zámky, termály, - vše rekreačně). Časem se uvidí do čeho se pustíme. Baví Tě také rekreační zahrada, pak by nám mohlo být zas dobře a Ty by jsi byla tím největším pokladem. Proč jen krásně snít, když život tak rychle utíká. Moc se na Tebe těším.

chtěl bych oslovit ženu, která se cítí také osamocena, rozvedená nebo i vdaná. Dáme tomuto stavu "vale" a navážeme upřimné přátelství, třeba i diskrétní a nebudeme se okrádat o všechno krásné, co život přináší, Tak proč váhat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Náchod
Muž | 46 let
Plzeň-jih
Muž | 39 let
Olomouc
Muž | 43 let
Roudnice nad Labem