Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Rozvedený hledá ji : Vážná seznámení : Brno

Ano, jsem tu už dlouho a život ubíhá, Doufal jsem, že tu třeba poznám ještě lásku a potkám to naše společné štěstí. Ženu do padesátky z Brna a okolí, co by ráda o víkendu odpočívala v krásné okrasné zahradě. Jenže tu většina žen jen sní a nedokáže ani zajít v Brně na cappuccínko. Přitom nemá co ztratit a proč si teda trošku nepokecat, pomozme náhodě a třeba konečně proměníme ty naše sny ve skutečnost. Tvůj smích a jiskřivé oči plné jiskřiček, to vše mi moc schází.

Která zena hledá muze s domem a finančně zabwzpeceneho který by se dokázal postarat o zenu děti a rodinu ? Nebaví te studia a nebaví te ztrácet cas v zaměstnání .A si zklana svým životem a dnešním světem ? Chces mit hodně děti a starat se o rodinu .Je ti 16-26 let .

Pohodový a samostatný býk po padesátce by rád potkal o něco málo mladší ženu kolem 48 let z s jiskrou v oku.Třeba sportovní, nebo I drobnější postavy, která by stála o lásku spolehlivého parťáka.Se kterým by mohla počítat a trávit společně volné chvíle odpočinkem v krásné okrasné zahradě. Můžeme si ještě chvíli hezky žít.Ne jen o tom krásném snít a psát. Třeba i opéct špekáčky, zajet na houby, nebo na nákupy a pak lenošit na zahrádce - prostě relaxovat a užívat si pohodu v krásné přírodě.

Prý příjemný pohodový "kluk" by se rád seznámil...s milou a usměvavou "holkou" jsem rozvedený bez závazků z Brna. Co takto prožít krásný nejen září ve dvou?

Úsměv, dotek ruky, pohlazení nebo polibek nic nestojí a přece mají tak velkou cenu. A stejně tu nemohu najít ženu z okolí Brna věkem kolem 48 let, která by stála o Tauruse po padesátce 185/99, prošedivělého s pleší. Není lehké potkat někoho, kdo řekne to, na co druhý jenom myslí. Přitom je to tak zvláštní a kouzelné, co vše si můžeme říci i při společném mlčení. Copak tu už není taková žena, co dokáže z uhlíku udělat požár. To tu potkávám jen ty, co dokáží malý ohníček jen uhasit.

Hledám milou, sympatickou , hodnou a klidně i hodně zklamanou dívku s vyřešenou minulostí, i mírnější uzavřenější povahy, s různorodými zájmy (kino, procházky, výlety, hrady, zámky, termály, - vše rekreačně) Časem se uvidí do čeho se pustíme. Přemýšlím o Tobě, těším se ne Tebe. Na to jak se poprvé setkáme, na Tvůj úsměv, jiskřivé oči. Jak zasáhneš moje srdce, tělo a rozum a pořád Tě nenacházím. Copak se tu nenajde taková žena kolem 47 let.Co by stála o pohodového býka kterému je bez Tebe smutno.

Tady začíná naše společná cesta a všechna další tajemství budeme odhalovat společněDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 65 let
Ústí nad Labem
Muž | 55 let
Opava

Hledám milou, sympatickou, sportovní postavy, hodnou a klidně i hodně zklamanou dívku s vyřešenou minulostí, i mírnější uzavřenější povahy, s různorodými zájmy (kino, procházky, výlety, hrady, zámky, termály, - vše rekreačně) Časem se uvidí do čeho se pustíme. Přemýšlím o Tobě, těším se ne Tebe. Na to jak se poprvé setkáme, na Tvůj úsměv, jiskřivé oči. Jak zasáhneš moje srdce, tělo a rozum a pořád Tě nenacházím. Copak se tu nenajde taková žena kolem 47 let.

Letadlem k moři, pešky do lesa, vlakem na hory, autobusem na koupaliště… a nebo se jen válet na gauči či zlobit na hřišti. To všechno nás baví, ale bylo by to ještě lepší, kdyby se k nám (kluk 7 + holka 5) přidala ještě nějaká paní nebo slečna, aby si i taťka měl s kým hrát ??

Ahoj... minulost mám vyresenou tak chci řešit budoucnostve dvou se to lepe táhne.....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Opava
Muž | 65 let
Ústí nad Labem