Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka : Liberec

Jsem člověk sportovně laděný, nekuřák, který má rád sport a pohyb všeobecně. Pokud by zde byla žena, která má rovněž ráda aktivní způsob života a měla by chuť strávit čas ve dvou aktivně, tak budu rád za její vzkaz.

Jsem člověk sportovně laděný, nekuřák, který se plavání a i jiným sportovním aktivitám věnuje poměrně pravidelně. Pokud by zde byla žena, která má rovněž ráda vodu a plavání a měla by chuť strávit čas ve dvou aktivně, tak budu rád za její vzkaz.

Ahoj.Je tu někdo kdo má rád kolo, běžky, nejen jednou za měsíc?Ve dvou je to lepší.

Pokud by zde byla dívka, která má ráda projížďky na kole a chybí jí společník, tak jí rád doplním. Jsem člověk sportovně laděný, nekuřák, který se cyklistice a i jiným sportovním aktivitám věnuje poměrně pravidelně.

!!! VOLEJBAL !!! Liberec Hledám bandu pohodových lidiček, kteří si půjdou jednou do týdne zapinkat. Kdo nebude prožívat každý zmařený míč, ale zahraje si spíš pro potěšení, relax a zábavu. V případě zájmu mi prosím napište do zprávy. Děkuji.. :-)

MužBadminton 49 let Liberec

TOP  19.5.2019

Spoluhráč/ka na badminton nebo squash?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 69 let
Prostějov