Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport

Ahoj, jezdím o víkendu na výlety na horském kole Praha a střední Čechy hrady a zámky, přidá se nějaká slečna s horským kolem ? Já 40, 187cm z Prahy 8
Ahoj, hledám pohodovou slečnu na cyklovýlety (nebo i pěší) např. po Šumavě. Rád bych našel někoho s kým mohu vyrazit na víkend na kolo, přes den výlet, večer třeba povídání při sklence vína. Nemusíš být zrovna závodnice, podmínka je smysl pro humor, pohodářka, kladný vztah ke sportu.
Nějaká holka na běh a pokec? :-))
Hledám také osamělou přítelkyni ke společnému lehkému začínajícímu rekkreačnímu pobíhání, procházkám i seznámení, cca na cyklostezce-cestě Krejcárek-Vítkov, cca nad železníční tratí, takže blízkost bydliště (Ohrada-Invalidovna-Palmovka) výhodou. Štíhlý sš/183cm,sám. Nějaké řádky a foto napoví..
Ahoj, taky jsi zůstal sám? Jezdíš sám na kole, závidíš dvojicím co jedou spolu a užívají si společně ? Já ano. Ráda bych našla prima parťáka, kamaráda a vyjela s ním společně. Jsem SŠ 55/174. Hledám prima "kluka" přiměřeného věku a výšky (kolem 180 cm) třeba i na procházky do přírody, za kulturou, který nehledá pouze flirt, který si rád třeba zajde na večeři jen tak popovídat. Více v meilu, sem se toho moc nevejde. Pošli prosím foto zašlu také. Myslím si, že to hodně napoví oběma.
Sympaťák z Prahy a okolí, příp. Vysočiny na výlety na kole o víkendu a i v týdnu? Jsem časově flexibilní sympaťanda (VŠ/40/183).
Ahoj, zajel bych nekam k vodě, k přírodnímu jezeru, pokud by ses chtěla přidat...
Najde se bikerka na pohodové kolování i třeba navečer po práci ? Nezadaná (nechci problémy), nekuřačka, z Prahy, komunikativní a s kladným vztahem k pohybu a i třeba jiným aktivitám (bedas,pěšárna,lyže,cestování apod., viz moje fotky)? Již nejsem "chrt", ale ani se neloudám, tzn. rekreačně. Vše v pohodě a především s humorem. Prosím ale foto.
Ahoj hledám bikerku na projížďky na kole podél Vltavy přes Zoo do Veltrus a zpět, nejlépe z Prahy 9 a okoli. Nabízím pohodovou projížďku, žádný chrtění, povídání, třeba pivko a trochu si zasportovat.Jestli máš chuť vyrazit, napiš mi.
Najde se sympatická slečna cyklistka-bikerka (32-40 let), která si také ráda občas vyjede (nechce už sama) na horském kole do přírody-do terénu..(mimo asfalt),buď přes týden(odpoledne po práci) nebo o víkendu někam mimo po Čechách?