Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : Seznamka

MužSquash 47 let Praha

TOP  16.9.2019

Taky chceš vyzkoušet nejzdravější sport bez ohledu na počasí? Popř. i další jako běh, kolo, plavání, turistika, cestování-moře hory.... Více vč.fota ze svého mailu... "zn.vzájemná motivace"

Není tady někdo, kdo by se, stejně jako já, chtěl naučit pořádně ovládat kánoi? Myšleno rekreačně. Nějaké zkušenosti jsou, už jsem jel 2x Vltavu. Do zimy se dá ještě leccos stihnout a po zimě tu máme jaro!

Najde se fajn parťák pro aktivity jako kolo, lyže a podobně?

MužOstatní... 39 let Praha

TOP  16.9.2019

Hledáme posily do naší beach volejbalové party.. V tuto chvíli máme kurt na ziimní sezonu na Pankráci v úterý ve večerních hodinách. Úroveň středně pokročilá, pohlaví smíšené :) .. Snažíme se to hrát tak, jak se to má hrát. Ale hlavní je se hejbat a zasmát se..

MužBadminton 39 let Olomouc

TOP  16.9.2019

Ahoj, někdo na Badminton.

Hledám kamarádku na společné návštěvy městských lázní, bazénu, aquaparků, na vodní radovánky, rekreační plavání, sdílení atrakcí a případně i wellness, saunování.

MužBruslení 48 let Praha

TOP  16.9.2019

Hledám na občasné bruslení in-line , také začátečnici, která nechce bruslit sama. Napište v případě zájmu a přidejte fotku.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 69 let
Prostějov

Hledám ženu, slečnu, která by se mnou jela občas na lyže, hlavně někam do zahraničí a nejen na lyže, ale i jinam a nejraději na trvalo. Věk prosím cca 38-50 let.

Jsem člověk sportovně laděný, nekuřák, který má rád sport a pohyb všeobecně. Pokud by zde byla žena, která má rovněž ráda aktivní způsob života a měla by chuť strávit čas ve dvou aktivně, tak budu rád za její vzkaz.

MužOstatní... 31 let Praha

TOP  15.9.2019

Pomalu se to blíží, winter is coming. Hledám parťačku na halové lezení, začátečnici nebo pokročilou, chtěl bych chodit pravidelně 1-2 krát týdně. Pravidelně nelezu, spíš bouldruju, přes zimu plánuju chodit na stěnu, ideálně smíchoff, ale klidně i někam jinam. Jinak jsem pohodář, se smyslem pro humor, jezdím občas na kole a chodím na boulder, sem tam vyšlápnu nějakej kopec :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 69 let
Prostějov