Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : SeznamkaPardubice

Sec...najde se někdo na kolo a squash?

Najde se tu milá sportovkyně na společné aktivity?:)

Jsi z Pardubic nebo okolí? Nechceš chodit ven jen s kamarádkami? Hledám slečnu pro společné trávení volného času pomocí sportovních aktivit (např. běh, cyklistika, turistika, badminton, plavání apod.).

Hledám parťačku na cvičení v Chrudimi nebo v Pardubicích popř. pokud počasí dovolí tak kolo a když nedovolí tak sauna. Prosím jedná se pouze o sport - jsem ženatý.

My = 42r. + 9r. bychom rádi poznali parťáky s dětmi přiměřeného věku na několikadenní lyžovačku o jarních prázdninách.

Ahoj všem. 14 let se věnuji posilování, fitness a silovým sportům. Závodím v bench pressu, občas s vilovém trojboji, mám za sebou i tréningy jako strongman, zajímám se o techniku cvičení, stravování atd. Rád bych zde našel sparing parťáka, nejlépe z Pardubic, který by se chtěl přidat na tréning. Mám před sebou několik silových příprav, mohu předat celou řadu zkušeností, a posunout Tě výš :) Jen maličkost - hledám někoho, kdo už má v cvičení aspoň základy zvládnuté a není úplný začátečník :)

Někdo přiměřeného věku na pravidelné hrani badmintonu? PardubiceDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno

Hledám spoluhráčku na badminton v Pardubicích. Na dvouhru i čtyřhru. Těším se na hru. Pište

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno