Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : Seznamka

MužBruslení 48 let Praha

TOP  18.8.2019

Hledám na občasné bruslení in-line v Praze , také začátečnici, která nechce bruslit sama a také jí to moc nejde.navrhuji třeba Trója a , nebo na Letné.Případně jinde v Praze. Poté jestli přežijeme pády, tak si dáme kávu..Ps: Rozumím si spíše s mladšími cca do 45 let / .

MužBruslení 45 let Náchod

TOP  17.8.2019

Hledám slečnu nebo dámu, která by se mno jezdila na kolečkových bruslích. Auto mám, brusle taky a neutuchající chuť stále.

MužSquash 46 let Praha

TOP  16.8.2019

Hledám spoluhráče (mírně pokročilého) na squash do Squashpointu na Hájích. Čas bych měl většinou po 15 hod v týdnu. Chtěl bych opět chodit pravidelněji hrát.

Někdo kdo by si šel zaplavat a nemá s kým? Pošli na sebe mobil a zajdeme

Najde se sympatická slečna cyklistka-bikerka (35-41 let), která si také ráda občas vyjede (nechce už sama) na horském kole do přírody-do terénu..(mimo asfalt), buď přes týden(odpoledne po práci) nebo o víkendu někam mimo po Čechách?

Vodník hledá fajn kámošku k vodě - na jezera, lomy, a třeba i dobrodružnou cestu autem k moři koncem léta? Se zájmem o potápko (freediving, šnorchl) Můžeš být odkudkoli z moravskoslezského, olomouckého, zlínského kraje...více foto v profilu...

Muž z Brna hledá ženu do 40 let na vyjížďky na kole, nebaví mě jezdit samotného.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno

Ahoj počasí je perfektní kdo by vyrazil na kolo po okolí Brna jsem po vážné nemoci tak bych někam vyrazil.Roman

Ahoj tento víkend pojedu na kole podél Vltavy z Vysočan směr Kralupy, třeba do Veltrus k zámečku, přidá se ke mě sympatická bikerka, pro pohodovou vyjížďku, žádný chrtění.

Ahoj, hledám upovídanou kamarádku/kamaráda na společné zlepšování kondice - nejlépe chůzí. Benešov a okolí (Konopiště)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno