Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : Seznamka

Zcela vážně hledám stolní tenistku! Býval jsem soutěžním hráčem v dorosteneckých kategoriích a hledám děvče, které by se mnou chodilo hrát. Hradec Králové-Kukleny. Nejde o žádné pinkání. Předpokládám, že umí smečovat, zvládne i obranu. Prostě po takové hodině z tebe leje, jako když jsi byla sportovat. O věk nejde, samozřejmě od osmnácti výše-neomezeně. Proč nechci hrát s pány - s těmi chodím na pivo. Třeba v pátek. Sportu zdar a... jsem jedno ucho :) Podrobnosti po mailu.

Najde se sympatická slečna cyklistka-bikerka-koloběžka (35-42 let), která si také ráda občas vyjede (nechce už sama) na horském kole do přírody-do terénu..(mimo asfalt), buď přes týden(odpoledne po práci) nebo o víkendu někam mimo po Čechách?

Hledám spolujezdce, spolujezdkyni pro MČR HA v rally, vůz Škoda 130LR. Zkušenosti a sponzoři vítáni.

Ahoj, minulý rok jsem se začal učit ovládat kánoi. Hledám kamaráda/kamarádku/kamarády, kteří by se mnou sjeli např. Sázavu. Všichni mí známí jsou v práci nebo hlídají děti :-)

Nejsem registrovaný otužilec, ale pravidelně jsem začal plavat ve studené vodě. Můžeme se vzájemně podpořit? Pokud jsi spolehlivý odolný jedinec jakéhokoli věku, muž nebo žena, prosím ozvi se. Jsem proti nezdravé rivalitě a machrování jeden nad druhého a proti zbytečnému riskování. Rád pro Tebe budu jezdit mým autem

To se tu vážně nenajde žádná parťačka na stěnu??

Hledám parťáka pro ježdění na koni (nejsem zkušený jezdec, párkrát jsem na koni seděla) nebo vyzkoušení paraglidingu.Našla by se zde rekreační cyklistka?

Hledá se akční, sportovně založený, inteligentní pohodář vyšší postavy z opavska..Kolo/ lyže/ turistika/ příroda/ kultura/ posezení/ ( VŠ/45/177/zadaná/ štíhlé sportovní postavy, společenská, mladšího vzhledu...)

MužSquash 48 let Praha

TOP  28.6.2020

Taky chceš vyzkoušet nejzdravější sport na světě bez ohledu na počasí? Popř. i další sporty....?? Více vč.fota ze svého mailu... "zn.vzájemná motivace"