Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Kolo a cyklistika : Sport

Schází mi kamarádka cyklistka, s hezkou rouškou :-)) Na občasné pětikilometrové kolečko přírodou :-)

Ahoj neznámá, nepojedem se projet na kole?

Vyrazil by někdo na kolo? neseďme v bytech, pohyb je důležitý

Kolo
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Hledám cyklistu, který by se chtěl občas projet se mnou na super tandemu - jsem 39letý nevidomý muzikant. bydlím v Praze 13.

Někdo na kolo do přírody v okolí Praha západ.

Ahoj, jezdím o víkendu na výlety na horském kole Praha a střední Čechy hrady a zámky, přidá se nějaká slečna s horským kolem ? Já 40, 187cm z Prahy 8

Ahoj, hledám fajn sympatickou holku (25-40) pro vzájemnou motivaci zvednout se z gauče a vyrazit v týdnu na různé výlety na kole v okolí Prahy -Beroun, Amerika, Úvaly, Vrané, prostě kamkoliv okolo. O víkendech Písecko nebo někam po republice. Horské kolo, trasy 50-70km, někdy i dál. Žádné šílené tempo, ale taky žádné pomalé projížďky, prostě střed. Holku co jí nebaví když jí každou chvilku někdo předjede:-) Ve dvou můžeme, tak se hlaste jednotlivě, trojky, čtyřky a další skupiny mají smůlu:-).Hledám někoho na kolo a na procházky.

Štíhlý VŠ 55/172 by rád poznal sympatickou kamarádku pro občasné projížďky na kole, in-linech, společně si zaběhat, ale třeba i posedět. Nejlépe z P10, 9 nebo 4, v době rouškové, možná i po ní :-)

Hledám parťáka z Prahy do 30 let na projížďky na kole po cyklostezce z Prahy směrem na Řevnice.