Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaPraha

ahoj hledám pár kde on je bisex, , na erotické kamarádství, uvítám pravidelnější schůzky , já BI 48/185 M 19/5 ženatý, rád bych vás pozoroval a připadně se přidal ........100% zdraví a diskrétnost zaručuji.

Ahoj, hledám kandaulista nebo kdo chce to zkusit poprve, na dlouhohodobé přátelství, pokud víš o čem je řeč, nápiš :-) .. jsem cizinec, štíhlý, bez zkušenost.

Ráda bych našla sympatickou mladou ženu pro mého dlouholetého kamaráda se kterým se věnuji odvážnějšímu focení, mám svého přítele a ráda bych, aby i on měl po focení i mimo focení partnerku k milování, nejlépe dlouhodobě a pro vztah. Je sympatický, milý, štíhlé postavy. Uvítám foto a ráda předám kontakt.

Ahoj, postarám se o nějakou málo vytíženou partnerku/manželku u mě v bytě nebo u vás. 37 let, Praha. Dlouhodobě.....

Hledám pár se kterým bych vyzkoušel trojku. Jsem bi mladý kluk 20 let menší výbava. Jsem otevřený pro vše.

MužOstatní 60 let Praha

TOP  23.5.2020

Tři muži vek27/32/ 59 velmi slušné vybavení hledáme nymfomanku i dve zvrhlé dívky ženy

Partnerská dvojice 50+ hledá submisivní ženu podobného věku, která je ochotna se aktivně zapojit do oživení sexuálního života ve třech. Zveme tě na kávu, abychom se poznali a zjistili vzájemné sympatie. Profesionálky , prosím, nepište.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Muž | 67 let
Praha
Muž | 41 let
Praha
Muž | 49 let
Praha

Ahoooj všem vdaným a zadaným ženám, dívkám, dámám které by chtěli zkušeného a sympatického milence. Manžel nebo tvůj přítel se mohou dívat nebo i přidat. Tak šup šup pište už se těším.

hledám pro sebe a přítele kamarádku na mazlení a sex. Jsme normální, kultivovaní, ne žádní zvrhlíci, jenom hledáme něco nového. Nebo spíše přítel a já se nebráním. Hledáme sečnu, ženu nemusí být miss, ale měla by o sebe trochu dbát. Myslím, že nebude zklamaná. Přítel je velice charizmatický, milý sportovec... Více i s fotem raději na soukr email... M

Hledám kamarádku na společné návštěvy swingers party. Nyní jsou zavřené, tak můžeme zatím trénovat jen spolu a na party vyrazit, až znovu otevřou. Jsem normální, štíhlý a sympatický kluk...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Muž | 67 let
Praha
Muž | 49 let
Praha
Muž | 60 let
Chrudim