Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaLiberec

Hledám nějakou fajn kamarádku, která by si občas vyrazila s párem, třeba do kina nebo na skleničku

Ahojte, hledáme pár našeho věku 40-45 z Liberce a okolí na přátelství , kino, výlety , hospůdka atd. Najde se někdo kdo nechce jen sex ? Děkujeme a těšíme se...

Hledám pár na opakované schůzky ve třech i více. Líbí se mi vzrušená atmosféra, společné uspokojování ženy s dalším mužem, případně i skupinový sex. Mám zájem o reálná setkání, ne o dopisování. Jsem VŠ, štíhlý, zdravý, mladšího vzhledu, nekuřák, časově flexibilní. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Jsem od Liberce, ale rád za vámi budu dojíždět.

Ahoj, hledáme dívku do 32 let na sex ve třech, přítel 35 let a já 29.

Jsme štíhlí manželé okolo 40 let. Hledáme věkem a tvarem podobný pár a mladší na dlouhodobé přátelství. Pokud si na nás dovedete, alespoň jednou měsíčně udělat čas, vyjít na večeři (do kina, divadla) a pak si udělat hezký večer a noc, tak se těšíme na váš vzkaz.

Jsme sympatický, zdravý a pohodový partnerský pár 40 a 49 let a hledáme právě TEBE. Rádi bychom poznali ženu, která by s námi občas ráda trávila čas, a prožívala chvilky, při kterých se bude odehrávat vše hezké. Foto rádi zašleme na email.

Ahoj, hledáme s přítelem milou holčinu, která by se k nám ráda přidala do trojky. Rádi tě mezi nás pustíme a věříme, že bychom si to všichni užili. Nebo stačí, pokud by sis chtěla hrát se mnou. Určitě se ozvi. :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha

Jsme sympatický, zdravý a mladě vypadající partnerský pár 46 a 54 let a hledáme právě TEBE. Rádi bychom poznali ženu, která by s námi občas ráda trávila čas, a prožívala chvilky, při kterých se bude odehrávat vše hezké. Foto rádi zašleme na email.

Jsme tří přátelé ve složení jedna žena a dva muži. Rádi bychom poznali a pozvali do své společnosti slušnou, čistou a pohodovou ženu, které chybí společnost prima party a něžnosti, kterých by rozhodně nebylo málo.

Dobrý den. Hledáme muže kamaráda na občasný sex a někam si jít posedět. Já 41let a muž 61let.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha