Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka

Hledáme pouze Bi muže který má své zázemí. Chlap z našeho páru touží mytí plný anal a býti kouřen od muže.

Hledám pár který bych mohl orálně uspokojovat. Nejde mi o jednorázovku, ale o trvalý přátelský - erotický vztah.

MužOn hledá pár Praha

TOP  16.7.2019

Rád bych našel pár který hledá rodinného pritele

Nafotím a natočím Vaše milování.Zdarma.

Jsme pár vyšších postav a hledáme jednoho fajn kamaráda (výška 185 a výš je výhodou, ne podmínkou). Rádi bychom poznali férového rodinného přítele se kterým si budeme společně rozumět a naše setkání NEBUDOU jen o tom, stáhnout gatě už mezi dveřmi, hup na to a čau. Ale pohoda, příjemná setkání, která mohou plynule přejít v milování každý s každým a všichni spolu. Vzájemně si dělat hezky, abychom to chtěli příště znovu. Takže žádná jednorázovka. Je možné tady někoho takového najít? Jsi to TY?

Hledám hravý pár.Ona mi drží ruce za zády, uklidňuje mě abych se nebál a muž mě pomalu mě svléká.Ona si sedne na postel, já si lehnu na záda, ona si vezme mou hlavu do klína a bude mě hladit vlasy a konejšit.Ty si budeš hrát s mým tělem.Honit, mazlit a sát můj úd, zasouvat do mě prsty.Ona si rozepne košili, položí mi prsa na můj obličej a bude se dívat, jak mě něžně zneužíváš.Ty prsty i údem mi protahuješ zadeček, honíš úd.Ona pak mi nastaví štěrbinku abych jí lízal a lízal.Zázemí nemám, přijedu 178/94

Plnoštíhlý muž 55/171 hledá pár vyššího věku z Prahy, kde žena je boubelka a líbí se jí uspokojování jazykem a sex ve třech. Ne BI ani SM.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Muž | 66 let
Beroun
Muž | 46 let
Frýdek-Místek

Který pár vzrušuje, když je šmírován nahým divákem?

Pozvete mě k sobě? Hledám přátele nejen na sex. Třeba najdeme více společných aktivit, které nás budou těšit a budou lákat k setkávání. Mohu se jen dívat, jak se milujete. A nebo se partner může jenom dívat, jak já uspokojuji jeho partnerku. Rád vám posloužím při vašem milování, rád poznám vaše představy a prostě se připojím podle vašich přání. Změna je život!!!!!! Ve dvou mužích ženu uspokojíme mnohem lépe a vícekrát!!! Já střední postavy, nejlépe Čelákovice - Sadská - Poděbrady a okolí.

Ahoj, jsme 61 a 51 hledáme sympatický pár pro společné večery, dobré vinko a pivko klidek a pohoda.Zěna štíhlá muž s břiškem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 39 let
Praha
Muž | 46 let
Frýdek-Místek
Muž | 66 let
Beroun