Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá pár : Výměna partnerů

Hledám pár pro sex ve třech. Přátelství, které bude založené hlavně na důvěře, zdraví a respektu k vzájemnému soukromí. Jsem 186cm vysoký, sportovní postavy, 43 let.

Hledám příjemný pár bez fo. Pár na kterej se můžu dívat při souloži nebo nahoceni. Ostrava, Bruntál a kolem.

Hledám pár, kde muž je trochu bi na trvalejší kamarádský vztah společné vzrušení a sex, možností je mnoho.

Najde se pár 50-70 let, nekuřáci, ne bi, pro společné něžné uspokojování Vaší ženy? Praha a blízké okolí, nejlépe ve všední dny odpoledne. Hezký den. Tomáš

Potřebuje někdo pomoci se svou nezbednou manželkou ? Jestli ano, dej vědět. Kluci si mají pomáhat :)

Hledám pár co by rád k sobě třetího i jen jako diváka, mám problém s erekcí ale se vším ostatním pro potěšení ženy rád pomůžu, diskrétnost, čistotu a zdraví zaručuji bez narušení soukromí.

Najde se pár s vlastním zázemím, který by chtěl diváka ke svému sexu? Můžu vás sledovat i pravidelně. Zlín a okolí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha

Ahoj, rád bych touto cestou poznal příjemný pár s vlastním zázemím kolem 45 let, kde on je kanda který hledá pro svou ženu mladšího milence na pravidelné schůzky ve třech. Pokud tu takový pár je, budu rád když napíšete a třeba spolu prožijeme plno krásných chvil i mimo postýlku. Jsem mobilní 31 let. Prosím pouze pár který to myslí vážně, děkuji.

Hledám dívku, ženu nebo pár na reál a třeba i společné bydlení s častým sexem.. Napište s přiloženou fotkou a info o Sobě.. Praha.

Hledám manželský nebo milenecký pár a nabízím se jako přítel. Můžeme spolu posedět, někam se podívat i zažít hezké chvíle. Jde mi spíše o tom být v Vámi a o přátelství, než o aktivní účast.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha