Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá ji : Výměna partnerů : Ostrava

Hledáme netradiční zkušenost s těhulkou. Jsme pár VŠ, 30 a 38 let a moc nás tato představa láká. Dojet můžeme kamkoliv, prostory máme. Není se čeho bát, jsme příjemní lidé.

Hledáme ženu do 40 let, která se umí zapojit jenom tak, jak si to obě ženy budou přát. Moravskoslezský či Olomoucký kraj. Se zapojením partnera nebo bez něj.

Hledáme s partnerem ženu. Je nám 30 (ona) a 39 (on). Jsme oba příjemného vzhledu. Na věku a stavu nám nezáleží, na sympatiích ano. Jsme nakloněni ledasčemu i experimentování. Prostory máme. Dojet můžeme kamkoliv. Fotku zde z osobních důvodů mít nemůžeme, vyměníme přes fb, whatsapp, apod. Těšíme se.

Milenecký pár ona 43 let BI sub., on 49 let středních postav hledají ženu středních let ke všemu pěknému co naše těla nabízejí. Zkus se ozvat právě Ty a na všem ostatním se určitě domluvíme.

Ahoj, hledám rodinnou Bi kamarádku od 25 do 48let štíhlou z okolí Ostravy která má zkušenost se ženou, já ji nemám ale moc ráda se přiučím.Můj partner se rád přidá ?? . Nejde jen o sex ale i o přátelství . Poprosím o zaslání civilního fota. Moc ráda se těším na tvou odpověď.

Zdravím, hledám s partnerem ženu na nový zážitek z Moravskoslezského kraje. Pokud máš chuť, respektuješ soukromí, tak napiš a řekneme si víc. Děkuji T.

Hledáme ženu do 40 let, která by si chtěla se mnou pohrát, zatímco by se partner díval.

Ahoj. Jsme partnerský, vcelku pohodový pár před třicítkou a hledáme plnoštíhlé děvče, které by se nebálo zajít na regulérní rande ve třech. Co by z toho bylo dál, by samo sebou záleželo na oboustranných sympatiích.

Ahoj. S kamarádem, hledáme slečnu, na společný sex ve třech. Oba máme rádi sex bez zábran. Lepší štíhlé postavy, 100%cistota. Klidně se ozvy a první vše probereme

Hledame se ženou já 27 ona 29 dívku/ženu chtěli bychom zkusit trojku měla by nějaká do 35let zájem