Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá ji : Výměna partnerů

Jsme příjemný pár, oba podnikáme, hledáme kamarádku na společné chvíle(sauna, vířivka, vínko, erotika). Máme vlastní soukromí. Nabízíme zábavu pro mladší ženu, která nehledá vztah, ráda se pobaví a získá i přidanou hodnotu. Můžeme nabídnout i výhody našeho kosmetického salonu. Jsme z okolí ČB.

Ahojte, hledáme s přítelkyní ženu do trojky. Mladé holky nepište, nemáte na to odvahu. Hledáme ženu 38 - 50 let. Budeme se těšit.

Chtěla by ses dívat, jak trápím svoji subinku? Vidět, jak se nahá kroutí v poutech? Jak bezmocná čeká, co s ní udělám? Vzrušovalo by tě to? A chtěla by ses jenom dívat?

Ahoj, hledáme kamarádku bi na krásné chvíle ve třech.Jsme obyčejný pár já 52 let, štíhlé 182 cm vysoké postavy, manželka 47 let normální 176 cm vysoké postavy.Vše se má vyzkoušet.

Ahojte, pár hledá slečnu na hrátky. Já 28, přítel 27. Najdeme?

Rádi bychom našli společnici ve věku cca 20-30let do trojky z+z+m. Upřednostňujeme bez zkušeností. Důležité zdraví a čistotnost. Ozvi se :)

Ahoj, hledám s přítelem ženu do trojky.Jestli máš zajem můžeme si napsat

Ahoj, děkujeme za odpověď. Jsme Tomáš a Pavel. Pokud máš zájem o pozornost dvou mužů současně, tak není nic snazšího, než se sejít osobně u kávy, někde ve městě a zjistit sympatie. Děkujeme za odpověď T a P

Rádi poznáme děvče či ženu na trochu zlobení ve třech.....