Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné zájmy : Seznamka : Brno

Někoho hledám, ale zase na druhé straně říkám i : Mouchy, sežerte si mě...!

MužAutoMoto 35 let Brno

TOP  15.9.2019

Slečna co má ráda sportovní auta na výlet.

Ahoj, tento týden musím do zahradnictví nakoupit hromadu květin a udělat výzdobu. Najdu zde dobrou duši s jiskrou na pomoc při výběru? :-)

MužAutoMoto 61 let Brno

TOP  11.9.2019

Hledám, to co nemám, nemám to co hledám. Najde se trochu hodná a milá žena s pochopením pro motorkáře?Řekněme i víc.Úsměv pro všechny.

Já 52 hledám kamarádku z Brna, jezdíme s mým rybářem každý víkend na zahradu Pálava, potřebuji poradit a pomoct. Pokaždé jezdíme na elektrokola.Nemusí to být každý v., jinak přes týden chodím do práce.Jsem schopná večer(odpoledne) jít 1 pivo a pokec x týden atd.. Bydlím u Lužánek, jsem řidička-nákupy.Zajímám se o vše, zdravověda, příroda, vývoj ekonomiky, radši poslouchám.Věk ani škola není podstatné kamarádím se i s důchodci, . Lyžuju. Život je free a pomalý, ale musíme se do toho nutit.

Hledám dívku nebo ženu k fotografování. Venku začíná krásný a barevný podzim, tak proč si na něj neudělat vzpomínky v podobě hezkých fotografií. Platí pro celou ČR - pokud nemáš problém přijet do Brna?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 60 let
Pardubice
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 53 let
Klatovy
Muž | 55 let
Praha

Hledám pro svoji kamarádku osamělého muže nad 50 let, kamaráda, který by ji vzal na procházku a případně ji pomohl s drobnou opravou domečku. Je milá, hodná, ale osamělá. Ač toho zvládne mnoho, tak si občas neví rady a já jsem příliš daleko. Děkuji za odpověď.

Ahoj som sympatický a pohladny muž, ktory ma záľubu vo vykonávaní športu rôzneho charakteru. Trénujem ľudí a po treningu je nezbytný strečink, ktorý potrebujem i ja sám. Hľadám kamošku čo by si rada zatrénovala so mnou, a ktorá má zároveň rada masáže zad, krku, nôh. A sama niečo o tych masážach vie(neni podmienkou, keď tak ťa to naučim ). Zacvičíme a dáme si vzájomnú masáž... Diskrétnu samozrejme... Pri sympatiach je možné masáž prehlbiť o niečo viac. Heslo znie v zdravom tele zdravy duch :))

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 60 let
Pardubice
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 53 let
Klatovy
Muž | 55 let
Praha