Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Společné zájmy

Ahoj. Na úvod; rozhodně nejsem fotograf; spíš takový "cvakal". A primárně cvakám hlavně auta (závody na okruzích, rallye a tak...), ale rád bych zkusil i lidi; portréty a tak vůbec... Veskrze píšu proto, abych se zeptal, zda by někdo nechtěl vyrazit ven po Praze s tím, že bychom při tom něco nafotili. Ať už třeba nějaký ten portrét; tak klidně třeba i takový "photowalk" večerní Prahou, někde se třeba posadili na kafe/čas/pivo/víno... Nebráním se ničemu... ;)
Ahoj, nenašla by se tu parťačka na Grape?
Ahoj, hledám někoho na společné hraní her, je jedno či kluka nebo holku. Mám ráda mmorpg, moby, strategie nebo hry ve stylu Torchlight 2. Je mi 27 let věk tak 20-35. Odepíši všem :)
Mám od tohoto Pá celý následující týden dovolenou a rád bych někam vyrazil na moto... Je tu nějaká holka, žena, na věku nezáleží, ale sympatiích, která by jela se mnou? Buď svou stopou nebo jako baťůžek?
74 letý aktivní důchodce hledá parťáka/parťačku na občasné posezení u vody (rybář/rybářka) a občasnou partičku golfu třeba na Kotlině v Terezíně (příp. i jinde). Samotného mne to nebaví.
Slečnu pro tvorbu v Hudebním studiu. A další tvorby.
Ahoj hledám člověka který rozumí trochu zednické práci a dokázal by i poradit