Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Fotografování : Společné zájmy : Brno

Hledám dívku nebo ženu k fotografování. Venku začíná krásný a barevný podzim, tak proč si na něj neudělat vzpomínky v podobě hezkých fotografií. Platí pro celou ČR - pokud nemáš problém přijet do Brna?

Ahoj, hledám fotografku, která mi nafotí pár intimních fotografií. Děkuji Marek

Ahoj, jsi nadšená holka do focení? Nebojíš se to zkusit? Pojďme fotit spolu, momentky, přírodu, kulturu, ale i akty - žádné přetváření a skrývání pravých účelů za nesmysly. Pojďme zachycovat krásu takovou jaká je.

Ráda bych se seznámila s příjemným inteligentním mužem na společné fotografování a později třeba i víc. Bližší v emailu. Odpovědi pouze s fotem.

Existuje někdo koho oslovily fotografie od Natalia Mindru? Rád bych si takové v pořídil s někým podobně smýšlejícím. Fotografie s náznakem vztahovosti. Nejde o závazné či nezávazné seznámení, kterých je tu údajně přeplněno. Celé financuji a jsem nakloněn i vyplacení odměny za Tvůj čas. Na druhé straně bys měla splnit věk 44 minus a jistou opravdovost. Já 182/78/44.Ahoj, hledám usměvavou modelku 40+. Moje portfolio: superfotograf.rajce.net/2019_Modelka_foceni_Brno/ Hezký den! Dan