Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy : Brno

Někdo (některá z Brna a okolí věkově tak 35-50, není podmínkou...) do divadla, třeba už za týden, sice na muzikál (ale premiéra), případně i jinam, cvičení, sport, příroda, výlety ?
Hledám normálního fajn muže (nekuřáka), který má rád přírodu, knížky, hudbu,divadlo, a rád by si chtěl i povídat o všem možném s normální fajn ženou(45 let) . Budu se těšit..
Ráda bych našla kamaráda, parťáka, se kterým bych mohla občas vyrazit do společnosti. Do divadla, na koncert, na vernisáž, podpisovou akci knihy či na firemní večírek. Chybí mi kultura a společenské akce. Jsem šťastně rozvedená, singl, mám 9 l. syna. Ženatí a zadaní mi nepište. Jsem VŠ/168 cm a vzhledem ani chováním ostudu rozhodně neudělám ;-) Co ty? Jsi-li slušný, vyšší chlap se smyslem pro humor (nejlépe nekuřák) a máš "volný lístek" na nějakou akci, dej vědět. Uvidíme, co dál.