Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

Ahoj, najde se nějaká fajn a usměvavá holka, která by zašla do kina v Brně Olympii. Pozívám tě;-)

Hledám prima parťačku na občasné společné kulturní trávení volného času. Ne vždy se chce člověku samotnému.

Drobnější mazlivka z Prahy se mnou za kulturou a třeba si sedneme i po zbytek života ?

ahoj hledam kamaradku, kamarada, pratele, skupinu pratel, kdo by mel zajem chodit, do divadla, do kina, na vystavy za umenim, za kulturou....zdravim ivana 45/178

Hledám šikovnou holku, co umí aspoň trochu zpívat. Českolipsko. Martin

Sympaťák stř. věku, hledá touto formou solidní, milou, upřímnou, temperamentní mladou osamělou ženu - Romka vítána. Ev. pokud někdo takovou znáte, ji předejte kontakt na mě. Srdečně všem moc děkuje RAK.

Muzikanti a herci ahoj! Hledám lidi, se kterýma bych si mohla nezávazně (tzn. bez příslibu nějakého koncertu apod.), zazpívat či zahrát, na stylu až tolik nezáleží. Úplně nejradši bych zkusila muzikál, jazz (něco melodičtějšího), renesanci, baroko, jinak je mi to jedno. Strašně moc chci s někým spontánně zpívat či hrát na něco klávesového, improvizovat. Pokud chcete taky, nebo pokud poradíte, kde hledat, napište mi prosím. Nejsem školená, ale vím, že jsem muzikant od přírody.HLEDÁM SKROMNOU, OBYČEJNOU MILOU ŽENU, KTERÁ UVÍTÁ CHLAPSKOU RUKU A ROMANTIKU S HUDBOU, CESTOVÁNÍ, ATD. AHOJ SŠ 56, STŘ. POSTAVY, SPORTOVNÍ TIP.

Rád bych poznal spřízněnou duši, se kterou si mohu občas jen tak popovídat, zajít za kulturou, zasportovat, posedět, když přeskočí jiskra, třeba i ... Neříkám, že jsem zcela bez závazků, přesto, takový člověk v mém životě momentálně není a rád bych to změnil. Těším se na odpověď. Já: VŠ, 179 cm, 75 kg, štíhlý, mladistvý vzhled, ... David.

Hledám parťáka do kina, divadla.