Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

Jsem rozvedený, nekuřák, dárce krve, milující jak aktivní pobyt v přírodě, tak mám rád kulturní akce, zejména filmy, divadelní hry i koncerty českých hudebních skupin. Rád poznám ženu z Pardubicka, Královéhradecka, která má ráda kulturní akce a nemá je s kým sdílet. Společné trávení kulturních akcí není ničím podmíněno. Děkuji.
Hledám sympatickou společnici na sérii abonentních koncertů v Rudolfinu prosinec až duben, vždy v sobotu od 15. hod. Dále je možná návštěva divadla, kina, výstav apod.
Kavárenská povalečka s kombinací iq + sex appeal...?! *
Ahoj všem. Hledáme muže i ženy, všechny, co mají nějakou zkušenost s hraním, herectvím a chtěli by si zahrát v amatérském souboru. Prosím jen vážné zájemce. Budeme se těšit :) Peťka a DS Podkroví - prosím pouze Praha.
Hraješ a nebo ráda zpíváš? Ozvi se a přijď mezi nás. Skupina lidiček 40-50, hospůdka v Praze.
dráždím žačátky hry na heligonku , je tu jestě někdo takový blázen ve veku ???
Nikdo nema cas jit semnou do muzea ,kina,divadla ani na prochazku po Praze ?
Hledám fajn kamaráda-ku pro volný čas s pozitivní přístupem a pohledem na život ,dobra nálada vítána a veselá povaha také (přirozená ),který-á rad-a cestuje,má rad výlety i třeba památky ,přírodu ,zvirata,lidi,život a hezké zážitky,zajděte si rad-a do kina,divadla,výstavu .Casem možná i více,přítele(pouze muže)do pohody i nepohody,být si vzájemnou oporou pro hezky život .