Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

Našel by se příjemný a pohledný průvodce Prahou, parťák do kina, divadla, na sport ...?
ráda bych poznala někoho fajn ke společnému trávení volného času.
Jsem milovník hudební klasiky a program nové divadelní či hudební sezóny či improshows mi zvedá tep stejně divoce jako třeba panická ataka z davu na sobotní náplavce, nebo jako jiným předváděčka nového iphonu. Bohužel mé blízké okolí preferuje spíše onu davovou hipsteřinu než symfonický orchestr nebo Motorové sáně. A tak se koukám, jestli to má někdo podobně. Protože občas je fajn mít s kým rozebrat výbornou interpretaci Dvořáka, nebo naopak nebýt sama, kdo bude chtít při představení usnout.
Skoro ve všem jsem samostatný , sportuji sám , do kina jdu sám a jiné , jediné co nedávám a mám problém , divadlo a muzikál , kdykoli chci něco vidět , kupuji dva lístky a pak sháním někoho , kdo se mnou půjde , ale většinou dopadnu tak, že se mnou jde člověk , kterého vezmu jen proto , abych lístek nevyhodil , najdu tu ženu , co to změní ????
Najde se normální tvor mužského pohlaví nad 180 cm výšky, který je ochotný občas si vyjít do společnosti, zatancovat a nebo jen na procházku do přírody. Připadá mi, že každý v pokročilejším věku sjíždí kopce na nejlepším kole, motorce a nebo vyžaduje mladou hubenou princeznu, aby ho reprezentovala, nebo je mistr ve lhaní a podvádění.
Hledám holku na seznámení, která by si se mnou i zahrála na kytaře. Rád bych se něco od tebe naučil. Klidně si spolu můžeme i zazpívat. Jsem vyšší štíhlé postavy a bylo by fajn kdyby jsi taky štíhlá. Neboj nejsem žádné strašidlo a foto klidně pošlu na výměnu mailem.
Thrash, death, black, doom, jazz, nebo třeba d n´ b? ;) :D Ocením pohodovou společnost a třeba i komplikovanější osobnost. Nehledám jednorázový sex a podobně, ale kamarádku na koncerty a časem třeba i víc. Měj se hezky. Honza
Hledám kamaráda, kamarádku do divadla na Operu, Balet Činohru, LM..
Rád bych poznal spřízněnou duši, se kterou si mohu občas jen tak popovídat, zajít za kulturou, zasportovat, posedět, když přeskočí jiskra, třeba i ... Neříkám, že jsem zcela bez závazků, přesto, takový člověk v mém životě momentálně není a rád bych to změnil. Těším se na odpověď. Já: VŠ, 179 cm, 75 kg, štíhlý, mladistvý vzhled, nicméně 45 let :-) David.