Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

Nějaký hudebník amatér? Rád bych si s někým zahrál a zazpíval. Táborákové odrhovačky, Jápísničky, muzikály, filmová hudba atp. Moc mi to nejde, tak bych potřeboval někoho, koho se můžu chytit a držet :-). Hraji na kytaru a cajón.

Ahoj, jmenuji se Aleš, VŠ, VOŠ. Hledám hodnou a inteligentní ženu, kterou také baví kulturní život v Praze - hudba, film, divadlo, galerie a muzea.

Dva sympaťáci hledají dobrou kamarádku za účelem výletům na koncerty a festivaly. Děkujeme za nabídku. Ahoj.

Nenasel by se nekdo kdo hraje na zobcovou fletnu pripadne jiny kompatabilni nastroj a je schpna/y se sejit ke spolecnemu hrani?

Ahoj, najde se nekdo, kdo se mnou mrkne na nejaky horor? Nikdo z meho okoli tento zanr nema v oblibe. :/

Zdravím vás. Nenašel by se tu někdo, kdo se chystá 2. 11. na koncert skupiny Faun v Praze a snesl by společnost?

Hledám kluka kterému je 17 až 19 let. Musí být hodný a žádný uchylák.Ahoj, hledám ženu z Jablonce a okolí na občasné společné trávení volného času. Rád chodím na rockové koncerty, festivaly, do kina a nebo jen občas posedět u dobrého nápoje.

Máš basketbalovou figuru, jsi nekuřák, rozvedený, okolo padesátky, rád zajdeš do divadla a nevadí ti české hity 80.let? Tak se zkus ozvat, dáme řeč.....

Vyskytuje-li se tu dívka, či žena ve věku 29-41 let s alternativním pohledem na svět, nechť se neprodleně ozve. Veganství by mělo být samozřejmostí, stejně jako minimalistický přístup v tomto dravém finančním systému. Kromě permakultury a ekologie obecně mě baví ještě muzikální tvoření, trochu se zajímám o esoteriku. Budu se těšit na případné odpovědi a přeji všem nalezení toho pravého partnera! ;-)