Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

hledám partnera pro příležitostné kulturní zážitky.
Je tu někdo, kdo by chtěl vyrazit na nějaký koncert?
Dobrý den, hledám kamarádku na kolo nebo také vycházky za kulturou. Mám rád přírodu, vážnou hudbu, divadlo, dobré filmy, knihy, Český rozhlas 2, učím se anglicky. Je mi 65 let a rád bych trávil společný čas s někým podobně založeným. Těším se na odpověď. Petr
Srdečně Vás zveme na setkávání pro seniory 9.10 v 15.00 v Brně. Téma tohoto setkání je muzikoterapie. Přijďte se zaposlouchat do hudby, relaxovat, výtvarně ji ztvárnit. Více informací mailem. Těšíme se na Vás.
Hledám příjemnou společnici na sérii čtyř abonentních koncertů vážné hudby v Rudolfinu prosinec až duben. Ráda zajdu i do divadla, kina nebo na výstavu.
(Ne)dokonalý gentleman stále postrádá milou společnost nejen při návštěvách kulturních akcí. Co zajít do divadla, na koncert, zajímavou výstavu…? Mojí jedinou podmínkou je vzájemná sympatie. Proto pošli prosím fotku. Oplatím. Zbytek probereme nad skleničkou, a kdo ví, kam nás to dostane:) Jezdím rád také do Prahy
Hledám kamarádku z Prahy na výlety,za kulturou,cestování..posezení..jsem 57 letá,těším se na setkání.
Ráda bych poznala kamarádku, která se cítí také osamělá a chtěla by občas něco podniknout. Na věku nezáleží, ale na charakteru a dobrém srdci. Mám ráda různé kulturní akce, koupání, výlety do přírody nebo za památkami...... prostě pohodu s někým s kým si budu rozumět a budeme si vzájemně oporou. Ženy posedlé sportem, hubnutím nebo běháním se psy nepište :-)
Ahoj, hledám někoho, s kým bych si mohla jen tak pokecat o hudbě, filmech, seriálech, knížkách apod. :-) Klidně napište, budu ráda :-)
Ahojky najdu tady nějakou kolegyni/ kolegu klávesáka třeba pro společné hraní, sdílení zkušeností ze hry na klávesy?:) Popřípadě někdo hledáte klávesy a zpěv? Pokud ano budu se těšit na odpověď:).