Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

Ahoj hledám někoho s kým bych mohl ve volných chvílích vyrazit do kina bavíme fantasy, horory, sci-fi, komedie a sem tam nějaký ten animák budu rád když se bude chtít někdo přidat a pokud tě bude zajímat něco o mě tak si klidně zeptej :)

Je tu někdo, kdo má hodně rád Evanescence? :)

Zdravím příznivce karlovarského filmového festivalu! Sháním touto cestou spolucestovatele na tuto skvělou akci, předpokládaný odjezd 30.6. z Brna a návrat asi za 4-5 dní tamtéž, auto mám k dispozici. Po cestě se vždy zastavujeme po různých bodech zájmu, ale hlavním cílem je užít si festivalovou atmosféru ve Varech:-) Přijímám jen seriózní zájemce o tuto akci. Filmu zdar!

Nazdar všichni, su slepej a sháním doprovod na sobotu 3 června odpoledne a večer na koncert šesti Hardcore/grind/deathmetalových kapel. Bližší info napíšu do vzkazníku, na pohlaví, rase ani věku nezáleží. ;) S pozdravem Pavel

Hledám fajn ženu k návštěvě divadla a různých kulturních akcí.

Luboš Pospíšil v úterý na Leitnerce - hledám mazlivou intelektuálku 45+ na báječný společný zážitek. Pavel 175/51

Nevadí mi zajít do divadla a ani tam na představení neusnu :-) Hudbu mám rád a na film se taky rád podívám :-)

Výkonný NAS QNAP

Štíhlý sympaťák hledá více štíhlou sympaťačku, která také plánuje jít v sobotu 27. května na festival Mezi ploty.

Mam dva listky Varekai cirkus de soleyl. Praha 20.5.2017. Hledam zenu divku doprovod. Nechci jit sam.

Kdo by rád slyšel (může se jednat o ženu či muže) Martu Kubišovou v červnu v Českém Krumlově dne 8.6.? Končí pevěckou kariéru. V prosinci když byla v CB, byla prý úžasná. Bohužel jsem nebyla.