Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

Pojd se mnou do kina, na vystavu, do divadla, na koncert.. :-)

Hledám ženu, která má ráda přírodu, turistiku, památky, historii, květiny, pocházky a výlety, která bude ráda poznávat nová místa i vracet se na ta stará. K tomu třeba nějaký film, kniha, pěkná hudba, dobré pití, občas i lenošení. Jsi to ty?

Budu tě učit na kytaru a o přestávkách milování ..... nebo obráceně ?

Zajištěný cellista 185/80 hledá k sobě klavíristku. Populární a filmová hudba. Platonický vztah, nekuřačka, sportovní přirozený vzhled, férové jednání. Jsem OSVČ v oboru cyklo, bez závazků, svobodný. Nechodím na zábavy, netančím, ale zase na druhou stranu rád kdekoli zahraji. Jezdím na kole, mám rád filmy, ale nemám záliby jako většina lidí. Nesleduji sportovní přenosy, neopíjím se, nekouřím, ale jsem loajální. Každý člověk potřebuje alespoň trochu lásky.

Zdravím, najde se zde také tak trochu hudební blázen jako já? Učím se na kytaru a rád bych zkusil s někým hrát. Poslouchám klasický rock and roll, rock, punk rock, nevadí mi country, jazz, blues swing pokud tu je někdo podobný ať se ozve, díky.

Na koncert cyklu Svátky hudby v listopadu v sále Pražské koncervatoře nabízím 1 vstupenku zájemkyni o klasickou hudbu. Dobré místo a cena. Program je na stránkách tohoto cyklu.

Ahoj, hledám někoho, kdo by mi dával lekce klavíru výměnou za lekce španělštiny.

Kámoška co by se mnou šla na TOTÁLNÍ NASAZENÍ 20.11 do Brna ?

Příjemný muž hledá fajn ženu k návštěvě divadelních představení a různých kulturních akcí...

Hledám někoho na pokec o rockové hudbě a festivalech.Těším se rodino!