Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

Ahoj, hrozně rád chodím do divadla, ale většinou bohužel nemám s kým. A tak jsem si řekl, že zkusím rozhodit své sítě i tady. Nejčastěji chodím do Moravského na činohru (spíš na klasiku) a operu, ale nebráním se ničemu novému. Taky mám rád Olivy (mám na mysli ten divadelní soubor). Zkrátka a dobře, pokud jsi v podobné situaci a taky tě už nebaví pořád dokola marně lanařit kamarády do divadla, napiš ;-)

Zkusíme se seznámit třeba právě tady? Jistě není snadné najít fajn holku na pokec, chvíle pohody i nepohody, cestování, procházky přírodou, posezení u hezkého filmu anebo sklenky dobrého vína. Ale možná se právě taková zde najde?

Jsem celkem kulturni tvor .-) hledam nezadanou partacku na film, divadlo, koncerty ruznych zanru atd....:-) Třeba dnes Krucipusk v Akraci.

Ahoj, jsem nadprůměrně inteligentní, vtipný muž. Již od mala jsem samotářský typ, mimo práce se nestýkám skoro s žádnými lidmi, rád našel kamarádku s kterou by jsme si rozuměli, nejdříve si napsat mail, SMS a časem, kdybychom se chtěli vidět tak, zajít na kafe, výlet. Nehledám sex, opravdu upřednostňuji pouze kamarádku, alespoň pro začátek... později se nebráním vztahu, ale nesmí se nikam spěchat, jsem plachý :) Měla by jsi být štíhlé či střední postavy, obézní ženy mne odrazují.

Najde se tady osamělý, sympatický muž kolem 30let, kterého baví divadlo, výstavy, cestování, ale i sport? Pokud ano, více info pošlu na mail.

Rád bych se seznámil se slečnou, která má zájem o hudbu, divadlo, literaturu, film, prostě o umění a kulturu obecně. Můžeme spolu navštěvovat divadelní představení, koncerty, kavárny, chodit na procházky, cestovat, vždyť je toho tolik, co lze dělat společně :), stačí jen, když se shledají dvě spřízněné duše, které sbližuje něco víc než jen krásná tvář. Pokud to vidíš obdobně, máš podobné zájmy a vztah vidíš jako souznění dvou duší, souznění naplněné láskou, tolerancí a věrností, ozvi se :)

Nekdo na JazzFest 2018? :-)

Ahoj, začínám se učit na housle a flétnu a hledám někoho, kdo také začíná s hudbou, abychom spolu mohli občas cvičit.

Hledám ženu, která má ráda přírodu, turistiku, památky, historii, květiny, pocházky a výlety, která bude ráda poznávat nová místa i vracet se na ta stará. K tomu třeba nějaký film, kniha, pěkná hudba, dobré pití, občas i lenošení. Jsi to ty?