Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

Našla by se pro mě kamarádka, kterou baví hrát na klavír?

Slečnu pro tvorbu v Hudebním studiu. A další tvorby.

Pánové, pokud se chcete seznámit PROSÍM s fotem a profilem. Pokud se chcete seznámit bylo by Fain mít stejne šance se poznat už na netu. Pokud máte jakýkoli důvod proč info o sobě nemáte , NEZAJÍMATE MĚ.

Ráda bych si zazpívala s nějakým hudebním seskupením,jsem žena 46 let,mezosopranistka,co má ráda country a folk.......jen reálné nabídky....děkuji.

Nejkrásnější čas uprostřed léta....je skoda, nemit s kým vyrazit do kina, do divadla, na večeři, plavat nebo někam za jiným sportem...pokud jsi na tom podobně, napiš, zkusíme si o sobě povědět víc. Ideálně vysokoškolačka (není podmínkou), ale pokud možno žijící zdravě (nekuračka, rekreačně sport)...já 173/85, svobodný, podnikavý, usměvavý klidas.

Žena, VŠ, 57/176 hledá kulturně založeného přítele z Prahy. Nejvíce by mne potěšil zájem o výtvarné umění. A jestli i sám např. maluješ, fotíš, vyrábíš keramiku...atd, tak už se nemůžu dočkat, až tě poznám.

Slečnu pro tvorbu v Hudebním studiu. A další tvorby.

Žena hledá milou Ženu s vtipem, i šarmem..Praha i okolí. Jsem sport. typu, vš.