Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

SeznamkaBeroun

MužVážně 41 let Beroun

TOP  3.1.2020

Najde tady milý, hodný, pracovitý chlap ženu pro společné chvíle?

Hledám ženu, které nebude vadit že jsem ženatý, bude dominantnější, klidně baculka a klidně starší, k pravidelným schůzkám v Berouně nebo okoli.Už teď se těším na odpovědi.

MužVážně 26 let Beroun

TOP  1.1.2020

Hledám normální slečnu, kterou neznám a proto nebudu uvažovat nad tím jaká by měla být, protože obvykle je svět plný nečekaných věcí. O sobě můžu říct, že nekouřím, piji svátečně (pivo vůbec) a rád chodím do práce. Moje koníčky stmeluje láska k fantasy obecně. Čtu fantasy, sleduji fantasy a rád chodím se psem na procházky do lesa. Už znám každý kámen. Baví mě výlety, nachozené kilometry po rozhlednách už nepočítám. Fandím cestovaní na vlastní pěst po Evropě. A nenavidím valení se u moře.

MužVážně 37 let Beroun

TOP  1.1.2020

Zdravim, tak to tedy ještě zkusím.. Najde se někdo na společné aktivity?Ať už by se jednalo o sport, kávu či jiné věci :) Hezký nový rok. David

MužVážně 44 let Beroun

TOP  31.12.2019

Hledám kamarádku na společné trávení volného času .....výlety atd...

MužVážně 26 let Beroun

TOP  30.12.2019

Hledám ženu/slečnu na vztah 25-30 jsem stydlivej , pozornej, hodnej, umím naslouchat . Rád kreslím sem tam si zahraji na PC nějakou oblíbenou hru . Rád něco vytvářím . Ty hodná ohleduplna děti nejsou překážkou naopak jsou vítány budu se těšit na odpověď .

MužVážně 69 let Beroun

TOP  28.12.2019

Hledám ženu s úsměvem na tvářiDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Praha
Muž | 41 let
Kralupy n. Vltavou
Muž | 34 let
Praha
Muž | 60 let
Praha

MužNezávazně 44 let Beroun

TOP  24.12.2019

Ahoj, jmenuji se Míra a rád bych poznal pohlednou ženu na kamarádskomilenecký vztah.

MužVážně 33 let Beroun

TOP  25.12.2019

„Ať všude tam, kam přijdeš, najdeš laskavost. A pokud ji někde nenajdeš, dej ať přijde ona s Tebou.“ - „Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.“ - Prosím pouze vážně. - Kultura, hudba, film, příroda, cestování a trochu pohybu (na kole, na koni, lyžích, vodě i pěšky). - Čas a prostor jsou relativní stejně jako věk a vzdálenost. Je nám tolik, na kolik se cítíme a dobýt můžeme klidně celý svět. Stačí trochu ohnout hřbet. - CZ/EN.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Kolín
Muž | 42 let
Ústí nad Orlicí
Muž | 66 let
Ústí nad Labem
Muž | 33 let
Přerov