Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

SeznamkaBeroun

MužVážně 56 let Beroun

TOP  6.1.2020

Hledám obyčejnou ženu.

MužVážně 27 let Beroun

TOP  4.1.2020

Jsem normální chlap (26), který je tak trochu introvert. Hledám slečnu, či dívku mezi 20-30 do pohody i nepohody.S kterou bych mohl strávit třeba i zbytek života. Která bude ráda spíše za maličkosti a společný strávený čas, než drahé dary. Nemám moc koníčků. Baví mě procházky se psem, čtení (Web Novely, fantasy, sci-fi). Myslím, že mám dobrý smysl pro humor. Nejsem žádný George Clooney, ale mám silný smysl pro spravedlnost a důvěru. Myslím, že mě lépe pozná bude příjemně překvapen.

MužVážně 41 let Beroun

TOP  3.1.2020

Najde tady milý, hodný, pracovitý chlap ženu pro společné chvíle?

Hledám ženu, které nebude vadit že jsem ženatý, bude dominantnější, klidně baculka a klidně starší, k pravidelným schůzkám v Berouně nebo okoli.Už teď se těším na odpovědi.

MužVážně 26 let Beroun

TOP  1.1.2020

Hledám normální slečnu, kterou neznám a proto nebudu uvažovat nad tím jaká by měla být, protože obvykle je svět plný nečekaných věcí. O sobě můžu říct, že nekouřím, piji svátečně (pivo vůbec) a rád chodím do práce. Moje koníčky stmeluje láska k fantasy obecně. Čtu fantasy, sleduji fantasy a rád chodím se psem na procházky do lesa. Už znám každý kámen. Baví mě výlety, nachozené kilometry po rozhlednách už nepočítám. Fandím cestovaní na vlastní pěst po Evropě. A nenavidím valení se u moře.

MužVážně 37 let Beroun

TOP  1.1.2020

Zdravim, tak to tedy ještě zkusím.. Najde se někdo na společné aktivity?Ať už by se jednalo o sport, kávu či jiné věci :) Hezký nový rok. David

MužVážně 44 let Beroun

TOP  31.12.2019

Hledám kamarádku na společné trávení volného času .....výlety atd...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Brno
Muž | 38 let
Blansko
Muž | 35 let
Teplice
Muž | 54 let
Bruntál

MužVážně 26 let Beroun

TOP  30.12.2019

Hledám ženu/slečnu na vztah 25-30 jsem stydlivej , pozornej, hodnej, umím naslouchat . Rád kreslím sem tam si zahraji na PC nějakou oblíbenou hru . Rád něco vytvářím . Ty hodná ohleduplna děti nejsou překážkou naopak jsou vítány budu se těšit na odpověď .

MužVážně 69 let Beroun

TOP  28.12.2019

Hledám ženu s úsměvem na tváři

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Ostrava
Muž | 21 let
Louny
Muž | 30 let
Praha
Muž | 32 let
Ostrava