Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : SeznamkaBrno

MužNa kole 47 let Brno

TOP  4.7.2020

Rád poznám usměvavou, štíhlejší ženu pro volnočasové aktivity - turistika, horské kolo, voda, procházky, výlety, poznávání zajímavých míst, později třeba i společné večery a pohodový život v páru. Děti vítány, nejsou ovšem podmínkou, na rozdíl od nadšení pro kolojízdu, přírodu a romantiku.

ŽenaK vodě 47 let Brno

TOP  3.7.2020

Kamarád na léto, ne milenec.Prostě se jen tak pobavit. Něco spolu podniknout, někde venku, někdo z Brna a okolí.

MužK vodě 39 let Brno

TOP  3.7.2020

Za dveřmi je prodloužený víkend, co ho strávit společně v komfortně vybaveném kempu s koupáním pod Pálavou? :-)

MužPo Evropě 50 let Brno

TOP  3.7.2020

Bláznovství kolem korony na chvíli utichlo a léto začalo. Co zajít na kafčo a třeba naplánovat společný víkend v Česku a v případě sympatií třeba i společná letní dovolená? Je tu žena která by jela? Napište. Singl víkend a dovolená není to pravé ořechové. Všem přeji hezké léto.

Hledám kamaráda/kamarádku na výlety, krátkodobé pobyty u nás, cestování - především k moři. Odpovědi prosím od těch, kteří skutečně nejsou závislí na ničem a na nikom = mohou kdykoli, kamkoli a na jakoukoli dobu.

MužNa výlet 37 let Brno

TOP  1.7.2020

Ahoj, trošku netradiční a na rychlo, ale proč to nezkusit:) Plánuji jít v sobotu (4.7) na výlet na Nový Hrad (okolí Blanska) a ženskou společnost bych uvítal. Ideálně ženu, která má pozitivní vztah k turistice a přírodě samotné. Ať je nějaké společné téma k hovoru:) Sraz by byl v Adamově , poté by se šlo na samotný hrad a pak zpátky do Adamova/Blanska a odtamtud vlakem do Brna. DO 18:00 bych to chtěl stihnout, abych se vrátil domů k psovi :) Bližší info po zprávách. LukášDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Rakovník
Muž | 39 let
Holešov
Muž | 44 let
Bratislava
Muž | 60 let
Rokycany

MužNa výlet 54 let Brno

TOP  1.7.2020

Rád bych si užíval pohybu - sportu, na kole, turistiku, kultury, cestování, s příjemnou VŠ pro pohodu mezi námi a pro nás.

Pozvu milou slečnu na cesty do zahraniční. Vše je na domluvě. Já VŠ, 39 let, sportovec.

MužNa kole 47 let Brno

TOP  1.7.2020

Ahoj, hledám kamarádku na kolo.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 62 let
Praha
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 48 let
Praha