Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : SeznamkaBrno

Hezký den, hledám kamaráda, který je věřící a praktikující, váží si hodnot, které dnes nejsou běžnou součástí života. Hledám tě pouze k přátelství, jsem v ID, chodím o holích, ale vážím si slušných lidi. Nemám lehký život, ale přátelství dobrého člověka je velkým přínosem. Prosím jen z Brna, já nemohu nikam dojíždět.

zdravím, já 31-let nevidomí z Brna, hledám slečnu na dopisování - časem možná i víc. nevidím smyslu moc psat tady o svoje zájmy - jsou různorodé, zaleží na společné řeči, hlavním prvkem které vždy je slušný začátek.

Hi I'm Ivan Kim, I'm an Asian hoping to go to Czech after I graduate to college. I'm wish to meet someone there to be a penpal or a friend if you want to be one don't be shy to contact me

Ahoj, hledám hezkou, hodnou, milou holku- nekuřačku z Brna. Důležité je, abys věděla, že jsem v invalidním důchodě (bez viditelné vady), ale i tak aktivní i pasivní (trenér) sportovec (atletika, karate, ping-pong). Mezi moje další zájmy patří film (sci-fi, romantické) a procházky a menší výlety a taky mám rád zvířata, hlavně pejsky. Jsem VŠ Geograf (200/96), rodinný typ, nevysedávám po hospodách. Filip

Hledám spolehlivého, charakterního muže se zájmem o duchovno. Jsem 58-letá VŠ. Zajímá mne četba, hudba, procházky, společenské dění, .... příroda. Přednost má město Brno a jeho okolí.

Hello, I am looking for native ENG speaking people in Czech Rep. For friendship, comunication, going out. Maybe sth.more later. I like traveling, Reading books, sport, relax, movie, bowling etc..... Thanks for all answer :))

Hello, I am looking for native EN speaking people in Czech Rep. For friendship, comunication, going out. Maybe sth.more later. I like traveling, Reading books, sport, relax, movie etc.... Thanks for all answer. :))Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 58 let
Praha
Muž | 47 let
Praha

Hello, looking for native EN speaking people in Czech Rep. Thanks for all answer.

Hi, I'm a straight English guy looking for an attractive, interesting woman in Brno, age 30 to 50. My Czech is pretty good but I'd like to meet someone with upper intermediate English and above.

Looking for a girl who likes to date, to chat, to travel, go to cafe, and to be. I am Alan, nice to meet you. wubba lubba dub dub :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 35 let
Mělník
Muž | 37 let
Olomouc
Muž | 36 let
ZAHRANIČÍ - ostatní