Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : SeznamkaTurnov

MužNa výlet 45 let Turnov

TOP  14.2.2020

Ahoj, hledám touto cestou ženu, která má také ráda vlaky a jízdu/cestování vlakem, pro občasné společné výlety. Já 44 let, introvertní povahy, štíhlé postavy, Blíženec, z Turnova. Možný volný kamarádsko-přátelský vztah... Milan

MužNa kole 71 let Turnov

TOP  5.12.2019

Hledám do našeho cyklospolku zpřízněnou duši nejlépe ve věku kolem důchodu , si zazpívat od dechovky po trampské písně amatérsky při posezení někde na cyklovýletě v Českém Ráji a okolí pro příští sezony . Žít a užívat si s Českou písničkou je krásné . Najde se někdo?


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Společné cestování : Seznamka : okres Semily

MužK vodě 52 let Semily

TOP  21.2.2020

Chorvatsko u moře v karavanu mimo kemp v září na 50 dní. Hledám parťáka, parťačku.

MužNa výlet 54 let Semily

TOP  17.2.2020

Hledáme fajn pár ke společným výletům třeba na kole, k vodě nebo i k posezení u pivka.Mame rádi welnes, vzájemné návštěvy a podobně.Je nám 53 a 51 let.Jen okres Semily a Jablonec.Jednotlivci nepište.

MužK vodě 52 let Semily

TOP  14.2.2020

V září chci jet na svůj tradiční pobyt u chorvatského moře karavanem mimo kemp dokud bude počasí - tak do poloviny října. Parťák by se mi hodil.

ŽenaNa výlet 30 let Semily

TOP  7.8.2019

Ahoj, hledám kamarádku, nejlépe svobodnou maminku, na společné výlety a setkávání s dětmi. Mně je 29 a synkovi 6. Budeme rádi za nějaké aktivní víkendové parťáky, kteří neradi sedí doma, ale raději výletují, ať už autem, vlakem, pěšky či na kole :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 44 let
Ostrava
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 48 let
Praha