Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka : Třebíč

Nějaká sympatická holčina, která má ráda umění a jela by se se mnou podívat na výstavu Káji Saudka do Zlína? :-)

Ahoj, hledám touto cestou bezproblémového spolehlivého spolucestujícího na cca týdenní pobyt u moře v teple asi nejlépe v Egyptě. Jsem muž. Preferuji dohodu. Společně vybereme co by nás oba zaujalo. Nejlépe ještě v listopadu. Napiš pár vět.

Někoho na společné cestování

Dovolená na Kubě.... Hledám spolucestující - aspoň trochu normální lidi, kdo by chtěl cca v lednu 2020 vyrazit také na Kubu. Konkrétní místo a termín je věcí společné domluvy. Nějaká ta schůzka naživo bude nutná. Spolehlivost podmínkou.

Najde se tu sympatický parťák či parťačka na výlety? Mám ráda ráda přírodu, hrady, zámky... Kromě batohu a mapy budu s sebou ještě malého dvouletého turistu.

Hledám kamarádku, které také chybí společnost a možnost s někým sdílet svůj volný čas, na občasné návštěvy, posezení u kávy nebo i výlety nebo dovolenou. Nemáš s kým trávit čas a přátelé se Ti ze života vytratili? Jsi samoživitelka a máš dceru v pubertě? Pak úplně ideální. Hledám přátelství, upřímnost a opravdový zájem. Jestli Tě můj inzerát zaujal, neváhej a napiš :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 64 let
Ostrava
Žena | 48 let
Praha
Muž | 40 let
Praha
Muž | 34 let
Liberec