Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

Najdu ženu, která už dobře ví, že pro opravdový, pevný a upřímný vztah jsou podstatnější věci než hmotný majetek, zdravotní stav, kouření. Jen ŘP výhodou.

Friendship, pubs, coffee-shop, walks, that kind of stuff, and see what happens

Je tu nějaká žena co by ráda poznala pohodového muže z Mostu. Miluji sex a moc chybí. Ovšem bych uvítal i něco víc než sex.. Nechci jen jednorázovou akci. Jsi tu?

zdravím, já 31-let nevidomí z Brna, hledám slečnu na dopisování - časem možná i víc. nevidím smyslu moc psat tady o svoje zájmy - jsou různorodé, zaleží na společné řeči, hlavním prvkem které vždy je slušný začátek.

Super nice guy here- based in Prague a long time and here about 2 weeks a month, otherwise in warm places. Looking for someone with open minded worldview, ideally who could either travel or likes the freedom that I am away a lot :) I am 40+ but feel 30+, gentle, playful outlook on life. Definitely not into drama. you should like kids and animals, even if you don't have. Care to chat?

hledám věřící mladou holku pro celý život, jsem cizinec 29 let, 175, štíhlá postava... fotky vyměníme, seznamujeme se a napíšeme přes email...

Healthy guy is looking for slim lady for good time together and of course for sex. :) Ideally someone who is not getting enough attention from her partner. Which is by the way my case as well. My wife is totally frigid and I've given up. I'm 41, height 191 cm. I do not care about your nationality or skin color but you should be 100% healthy and slim. Don't worry and send me an email. We can meet and we will see where it may lead us...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Žena | 38 let
Vrchlabí
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 28 let
Praha
Kino
Hudba
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj neznámá, co čteš tyto řádky. Já 46/165 třeba hledám právě tebe. Tak proč nezkusit vyměnit pár slovíček? Rád bych poznal hodnou a milou ženu, které chybí obejmutí. Nemám atletickou postavu. Jsem rozvedený a silnější postavy. Jsem po druhé transplantaci ledviny v ID 2.stupně. Chceš o mě vědět víc? Tak napiš. Budu se těšit. Najdu tě?

Hledám osamělou ženu bez dětí, které bych pomohl s domácností, či pracemi okolo domu ap. Jsem slušný, věřící nekuřák, a hledám podnájem s možností vybudování vlastního malého domku na vaší zahradě, nebo odděleného bytu s vlastním vchodem. Mohu vám přispívat k důchodu a zajišťovat zdravotní i soc. péči. Jezdím po Evropě s autobusem, se zahraničními klienty. Věk jsem upravil vzhledem k osobě, kterou hledám - je mi 57 let

Ahojky :) Jmenuju se Lukáš je mi 27 let.Jsem normální, hodný, věrný fajn klučina se srdcem na pravém místě a hledám normální, hodnou, věrnou fajn holčinu na vážný vztah :) Mé zájmy jsou sport, příroda, výlety, zvířata :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Žena | 38 let
Vrchlabí
Muž | 37 let
Olomouc
Muž | 48 let
Praha