Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Různé kategorie

Hello. I am looking a nice and pretty lady. Age is from 25-45. Just from Prague.I am high educated person. I like swimming, bicyle and nature. i could not speak czech language yet.
Kino
Umění
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Je mi 34 let a bydlím na venkově. Chtěla bych poznat hlavně upřímného, spolehlivého, hodného, věrného muže. Někoho, kdo by chtěl žít se mnou na venkově. Ráda cestuji, navštěvuji hrady , zámky u nás i v zahraničí. Mám ráda filmy, výlety, procházky, historii, čtení knih. Někoho, komu nebude vadit operace srdce a páteře. Raději bych muže z Přerova a blízkého okolí. Věk 33-37 let. Budu se těšit na odpovědi.
Jsem Turek žijíci v Praze. Rad pokecam a seznámím. Rad sděluji informaci o své země a určitě bych chtěl pomahat s s Tuřečtinou koho bude chtit.
Hledám kamaráda - později možno i přítele, nevadí mi menší postižení -ráda ti pomohu.Můžeme být oporou jeden druhému.Prosím všechny, kterým jde jen o sex, aby se zdrželi odepisování.
Hello lovely princess, i am interested in meeting someone so serious and loving, i want to have some fun and happy life with the woman that knows how to make her man proud and i am a kind of man that knows how to respect his woman, i need a woman with a good heart understanding trust with love...
I am looking for a self-reliant woman, who is a flexible giver and who will laugh at my corny jokes! Let's go for coffee and see if I can make you giggle ;-)
Chtel bych se do tebe zamilovat mit s tebou lasku spolecny zivot a 5 deti .Jsem miz 50 let a hledam mladou 20 letou zenu a mas zajem ?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Trutnov
Muž | 42 let
Praha
Muž | 37 let
Trutnov
Muž | 47 let
Olomouc
Chtel bych se do tebe zamilovat a mit s tebou lasku spolecny zivot a 5 deti .Jsem muz 50 let a hledam mladou divku 20 let a mas zajem ?
Chtel bych se do tebe zamilovat mit s tebou lasku spolecny zivot a 5 deti .Jsem muz 50 let a hledam mladou 20 letou divku a mas zajem ?
Chtel bych se do tebe zamilovat mit s tebou společný život a 5 děti .Jsem muz 50 let a hledam 20 letou dívku a mas zajem ?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Trutnov
Muž | 47 let
Olomouc
Muž | 37 let
Trutnov
Muž | 42 let
Praha