Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie

???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.

Jsem dlouhodobě nemocná v ID z Brna a proto hledám kamaráda podobného osudu na popovídání,k procházkám do přírody.

Ciao, jsem zralá matka z 27 let, která se blíží vážnému, amorevolu a starám se o relazione forte e duratura. Voglio a uomo all'eta di 35 anni. Quindi contattatemi se sono interessati. Grazie per il tuo tempo.

Hi, I would like to know a friendly and normal woman interested in an honest and loving relationship ..

i am a nice good looking girl

Araba ktery zije dlouho v Cesko, hleda kamaradku na vsechno hezky. mozna vic, urcite casem ukaze. je chytry a slusni muz.prosim nevahej napsat, urcite bude fajn.. ---------------------------------- I am an arabic man dark skin living in Prague. looking for nice friend maybe more. looking forward.

Ahoj,hledám hodnou holku na společnou cestu životem.Nějak mi ujel vlak.Je mi 43,měřím 185.Mám menší zdravotní potíže,tak počítám s tím,že tě také něco bude trápit.

Hi aus vienna! Search a sporty girlfriend for new future!

Slabozraký a sluchově postižený ale samostatný hledá ženu k seznámení

Looking for someone, who is not boring and having a bit of English gentleman inside. I can't really tell, where it will go, only time wilI tell. I am quite active person with variety of hobbies and interests. I reply only to profiles with photos.