Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

ZAČÍNÁM . Ahoj, mám náramnou chuť vyzkoušet jaký to je vzít Ti ho do ruky a cítit jak tvrdne. Jaký to je když vyroste a je pevnej.Jaký to je když ho ochutnám.... A pak naopak.... Je tady někdo takový?

MužNezávazně 35 let Praha

TOP  21.2.2020

Hledám mladou, sympatickou slečnu, která by chtěla zaučit v tantrickém sexu. Nezkušenou dívku zaučím. Jsem sympatický, zkušený a diskrétní muž.

Najde se osůbka přiměřeného věku, která chce dávat i brát vše co v životě schází a život nabízí ....

Milej kluk hledá milou holku na společné intimní hraní :) Chci se tě dotýkat, hladit a i trošičku si tě svlékat, koukat se jak jsi krásná..... Nemusí dojít ani k sexu jako takovému, přesto můžeme mít krásné vyvrcholení :) Chceš to být ty? :-)

MužNezávazně 35 let Praha

TOP  21.2.2020

Píšeš mi SMS, že jsi sama doma, abych za tebou přijel. Mám flexibilní pracovní dobu, takže mě to opravdu potěší přes den i večer. O nic jiného nestojím, nevěřím na trvanlivost vážných vztahů. Rád se mazlím, líbám, laskám, hladím, takže si může přijít na své i tvá romantická dušička a opravdu poznáš, že to dělám rád, ale zvládám i rychlovky :) Moc často sem nechodím, vyměníme pár vzkazů a zbytek už si povíme do ouška. Věk neřeším, šanci dávám všem, věřím, že každá žena dokáže něčím zaujmout...

Přál bych si poznat ženu která neříká muži "Ty myslíš pořád jen na to jedno" . Ženu která nevnímá intimitu jen jako uspokojení tělesných potřeb ale jako přirozenou komunikační interakci mezi mužem a ženou. Intimní komunikace nejen tělesná, verbální, vztahová, milenecká. Netlumit své touhy, vnímání a souznění se spřízněnou duší. Žena která se nestydí za to že bývá často vlhká, že má své touhy které si ráda plní. Odhodíme ostych a stud?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 42 let
Praha
Muž | 31 let
Praha
Muž | 46 let
Havířov

MužNezávazně 34 let Praha

TOP  21.2.2020

Ahojte, chtěl bych přijít na jiné lepší myšlenky a pálit čas jinak bědováním nad zničeným vztahem. Pokud se tu najde slečna/ mladá paní na přátelsko-milenecký vztah - nic vážného. Můžeme zajít na sklenku a pak se uvidí :) P.S. - diskrétnost samozřejmostí.

MužNezávazně 33 let Praha

TOP  21.2.2020

Štíhly, zkůsený a zdravý dominantný chalan (33, športovec, VŠ) hladá mladů a štíhlu (najradšej nezkůsenů) diskretnu holčičku bez predsudov na sex bez zábran. Milujem sexy samodržiace silonky, hru na školačku a učitela, vulgárne reči pri sexe, pritažení za vlásky atd... Jsi submisívna? Ještě jsi takůto rolu nezkůšala? Ak preskočí iskra, može být absolutně všetko. Chcem doveru, respekt a diskrétnost.

Hledám sympatickou ženu na intimní setkávání , diskrétně a bez zásahu do našeho soukromí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
České Budějovice
Muž | 55 let
Kladno
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 37 let
Praha