Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

No konečně! Už bylo na čase:-) Připadáš si jako magnet, přitahující jen neschopné zoufalce, mající jen:"chuť, nahou pr*el, IQ pokojové teploty, plnou hubu slibů, hrající si na něco, co nejsou a co nemají"? Konečně sis řekla: "Už dost! ".Nabízím opak všeho uvedeného.Nebudu Ti slibovat "hory - doly i s horníky", ale pokud chceš změnu a být rozmazlována, tak dej vědět. Pokud jsi sympatická, příjemná, přiměřeně štíhlá, do 30 let a přemýšlíš i hlavou, tak se nestyď a napiš. Je to na Tobě!

Připojíš se ku mně přímo na cestu do nebes? Osamocený samec Tě doprovodí...

Štíhlá tmavovláska 50/166 štíhlá z Prahy hledá chlapa na hezké chvíle. Doma už to nefunguje a mně se nechce být bez těch hezkych chvilek - občasná procházka, sex .. Prostě nějaké vzájemné sympatie ..a pak se uvidí.

Hledam zenu ktera má ráda vasnivejsi sex vse bez naruseni soukromí PSvztah nehledam vice info. pres vzkaz

Prý hezká, mladšího vzhledu, malá a štíhlá, hledá muže k občasným schuzkám...

Prý hezká, mladšího vzhledu, malá a štíhlá, hledá muže k občasným schuzkám...

Hledám přítelkyni pro diskrétní přátelsko-milenecký vztah, VŠ nekuřák 180/85

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Muž | 49 let
Praha
Muž | 50 let
Praha
Muž | 50 let
Olomouc

Hledám Tebe, protože jsi jiná... Hledám inteligentní a štíhlou kamarádku se zájmem poznat netradičního latexového kamaráda a jeho svět Fantazie. Vím, že existuješ...chybíš mi! Rád bych se dotýkal Tvého lesklého, hladkého těla, hladil Tě ve vlasech a na prsou, masíroval konečky prstů Tvojí pokožku...poslouchal tvůj zrychlený dech a vyslyšel všechna Tvá přání. Jsem jiný...netradiční. Rád odpovím na Tvé otázky. Prosím, ozvi se mi! Moc mi chybíš...Xlate

Rád se seznámím a setkám s pohodovou ženou. Občasné schůzky, bez narušení soukromí v dopoledních hodinách.

Hledám kamarádku, která by se se mnou chtěla občas jen tak projet na motorce. Pokud tě to láká, napiš mi. Přijedu pro tebe a můžeme vyrazit. Jsem pohodový, snad docela sympatický muž se zkušenostmi a s rozumem. Ideálně VY, JM, OL, ZL, ale není to podmínkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Muž | 54 let
Třinec
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 51 let
Plzeň