Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka : Praha

MužNezávazně 32 let Praha

TOP  24.8.2019

Hledám starší ženu, na dlouhodobější vztah, který bude založený na společných zážitcích a užívání si života. Akční ženu, kterou nebaví sedět doma na zadku. Vykouzlím ti úsměv, začneš se těšit na každý nový den a opět poznáš, co to znamená vášeň. Pojďme zažít nová dobrodružství ať už denní nebo noční :)

Hledám ženu, kterou bych orálně uspokojoval. na věku a postavě nezáleží.

Hledám mladou holku, která si nestydí, lakuje si nehty a ráda si hraje. Odpovím všem, ale jen jednu si vyberu. Napiš si pro více informací.

MužNezávazně 33 let Praha

TOP  24.8.2019

Mladý sportovec hledá holku 40+ k diskrétním schůzkám ... mám slabost pro dospělé ženy a nevím jakou jinou cestou se s takovou seznámit. (foto pošlu obratem).

Hledám mladou holku, která si nechá pečovat o svoje nalakované nožky a postříkat je. Napiš mi pro více informací.

MužNezávazně 41 let Praha

TOP  24.8.2019

Já, VŠ 41/190/75 hledám dlouhodobý diskrétní milenecký vztah - potřebuju se prostě zas těšit na setkání s někým milým a užít si ho plnými doušky jak duševně, tak tělesně ;-) Chci zas patřit někomu, kdo se těší do mojí náruče a užívá si vzájemný kontakt - od dopisování přes vzájemné doteky, polibky a mazlení až po absolutní rozkoš ;-) A pokud máš "pár kilo navíc", tím lépe :-) Co takhle začít olejovou masáží? Těším se na Tebe!

Hledám sympatickou kamarádku jako amatérskou fotografku, kterou baví focení (případně vlastní foťák mám) a ráda by si takto f. přilepšila. Jednalo by se o častější a dlouhodobé focení, fotit mě jako odvážnější fotky, akty... do soukromí pro páry a pravidelně dlouhodobě... Jsem sympatický, štíhlé postavy, příjemný a milý;)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 52 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 46 let
Praha
Muž | 39 let
Praha

Nemáš moc zkušeností a stydis se? Půjčím ti svůj vyholeny nástroj, naučíš se s ním a já ti budu říkat co je dobré. Naučím tě vše co tě zajímá a budeš si to moct i vyzkoušet... Může to být i formou výuky a úplně v pohodě a v klidu;-) Až najdeš pak toho pravého, tak budeš přesně vědět jak mu udělat dobře. Nebo si chceš jen pohrát?

MužNezávazně 38 let Praha

TOP  24.8.2019

Hledám milenku pro tajné, vzrušující schůzky. Láká tě to? Mě ano. Jsem dobře zajištěný, časově flexibilní, život mám zařízený a nechci v něm nic zásadního měnit. Pokud tě láká zažít nové diskrétní dobrodružství, budu rád, když napíšeš. Tomáš

MužNezávazně 41 let Praha

TOP  24.8.2019

Vysoký sympatický zralý muž VS/190/39 hledá občasné povyražení se štíhlou dívkou či zralou ženou. Jsem zadaný a tak to i zůstane...jen občas toužím udělat nějakou blbost. Pokud si sednem určitě k tobě budu pozorný a štědrý, ale hlavně Tě určitě dokážu i rozesmát. Dokážu být velm něžný a galantní, ale taky pěkně drzý. PS: Dokážu být velmi šikovný.....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha
Žena | 40 let
Praha