Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka : Sokolov

Ahoj Já 36 let, rád jezdím na kole, kolečkové brusle, vařím, peru, uklízím, a moc rád se starám o své 2 děti pro které bych udělal vše. Hledám touto cestou dlouhodobý nezávazný vztah. Zažil jsem dost protrpěl jsem dost a teď se stalo to co by chlap nebo žena nechtěla od svého protějšku zažít. Nechci na vztahu zatím nic měnit. Asi jsem blázen ale potřebuji nějakou blízkou dušičku která mě bude mít ráda. Nepožaduji sex snad jen přátelství a pohlazení. Budu na tebe čekat. Snad se ozveš. Pa

Hledám ženu které je také občas smutno a ráda by to změnila , vše může být tak jak si spolu domluvíme a uvidíme co se z toho vyvine.

Ahoj, hledám mladšího kluka nebo i vrstevníka, který by se nechal občas orálně uspokojovat - jen já Tebe. Já 40/163/83, gay, Sokolov.

Hledám ženu pro příležitostný relax nejen v postýlce.Preferuji inteligenci , upřímnost a prožitky před krásou, přetvářkou a nepřirozeností. Na ničem jiném nezáleží, věk postava, stav.. Chceš?? Ozvi se.. RomanZatím jen tak a kdo ví??

Hledám se parťačku na páchání neplech všeho druhu :) Jsem zadaný, ale v manželství nám to neklape, chybí mi to vzrušení, touha po tom druhém, těšení se na společné dovádění.To co jsme zažívali ve věku kdy nám nebylo ani 20.Chci mít zas ten pocit v žaludku když jsem se poprvé zamiloval. Chci tě poznat a zapomenout na vše zlé a smutné. Chci jít s tebou na zmrzku. Chci tě držet za ruku. Chci tě obejmout. Chci tě líbat. Chci ti šeptat do ouška. Snad se poznáme. Napiš prosím.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha
Muž | 51 let
Praha

Ahoj samota je velmi krutá moc rád bych se seznámil s ženou ve dvou se to lépe táhne a na většinu věcí jsou lepší dva ;)

Chtěl bych najít ženu přiměřeného věku k mému co chce obcas mit přátelsky sex. Jsem ze Sokolova a místo mam pokud nejsi náročná. Není to ani v lese ani v autě a ani ve sklepě.

Mám vše až na dobrý sex, jsi na tom podobně...ozvi se.Přatelská výpomoc.Karlovarský kraj.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 52 let
Praha
Žena | 39 let
Praha