Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Nezávazný flirtOstrava

Jsem nevšední žena bez předsudků, která hledá nevšedního muže - nemusíš být krásný, ale charismatický, sebevědomý a mužný, komunikativní s hezkým úsměvem. Děkuji za všechny reakce a předem vylučuji hulváty, primitivy, ty, co si zde léčí ego a dělají si z lidí srandu. Pokud jsi paranoidní, věz, že se s tebou nesejdu , , jen na kafe, , - pokud předem neuvidím tvou aktuální podobu. Co očekávám, to také nabízím. Takt, serioznost, přímé a fér jednání. Věřím, že jsi blízko.

Zvrácená hledá sviště s masážní hlavicí Odpovědi s fotkou.

Hledám příjemného muže na dlouhodobé milostné schůzky. Jen diskrétně, bez narušení soukromí. Jsem tmavovlasá 42 let, 165/63 ne vyloženě hubená.

Hledám někoho na randění...

Hledam milence z vyhodami z blízkého okolí jsem z havířova stálého zajdem třeba do sauny na společné víkendy co ty na to jsem zrala 40 let atraktivní žena která ví co chce

58 letá symapatická žena hledá sympaťáka z Ostravy a okolí, pro dlouhodobý trvalý a nezávazný vztah. Přítele, který by chtěl prožít lásku a vše krásné, co k tomu patří. Život je třeba žít, ne přežívat a užívat si každý den, protože nevíme, jak dlouho tady budeme. Přijmi to, co je, nech plavat to, co bylo a měj víru v to, co přijde. A najdeme to, co nás opět udělá šťastnými.

Hledám příjemného muže pro diskrétní intimní schůzky bez narušení soukromí. Jsem zadaná, ale doma už mi dlouho něco chybí...

Ráda poznám fajň parťáka (45 az 55let)... akčního, sportovně založeného, inteligentního pohodáře vyšší postavy z regionu ov, op...pro občasné trávení volných chvilek bez narušení soukromí...mít se “na koho těšit” Já VŠ/45/177/zadaná/ štíhlé sportovní postavy, společenská, pohodářka... pracuji, hodně sportuji, mám hodně zájmu a k tomu domácnost, proto času není moc, ale pro fajň parťáka si ho ráda udělám (nejlépe v týdnu)..

ŽenaNezávazně 46 let Ostrava

TOP  29.12.2019

Hledám kamaráda na pokec, večeře... Ideálně časově vytíženého, klidně kamioňáka, který mě nepotřebuje vidět každý den. Nehledám nic vážného.

Jestli jsi ještě nikdy žádnou nedostal do postele (a na jiný vodorovný předmět), ani ona tebe. Ozvi se.