Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

ŽenaNezávazně 47 let Praha

TOP  7.4.2020

Jsi pohodový, inteligentní, vtipný nekuřák s životním nadhledem?Ráda bych dlouhodobý paralelní vztah založeny na důvěře.Hledám a nenacházím.Jsi tu?Ráda bych trochu nebo spíše více vzrušení do šedi dnešních a budoucích dnů a měsíců.Čekám a těším se.

ŽenaNezávazně 30 let Brno

TOP  8.4.2020

Hledám milence. Žádné "uvidíme, kam se to vyvine", maximálně do přátelství s výhodou sexu. Hledám někoho staršího (44+), kdo má již nějaké postavení (nepotřebuju sponzora, ale chlapa, který má na zařízení hezkých společných chvilek), umí se slušně chovat, je inteligentní (zvládá aspoň gramatiku) a není mu cizí smysl pro humor. Nechodím na kafe s každým (kafe nepiju), potřebuji na začátek nějakou komunikaci, nejlepé přes mail. 

Jsem vdana, mam par kilo navic, uprimna pohodova zena hleda na dlouhodoby milenecky vztah... Hledam Tebe, co mas VLASTNI  zazemi, kde Te mohu obcas navstevovat (zadny hotel nebo auto panove!) do 15 km od Domazlic. Abys byl stihlejsi,   zenaty nevadi,   18 - 45 let max, zdravy), foto + HIV test podminkou, subka vitana (nejsem SM). Zarucuji a vyzaduji absolutni soukromi. Tesim se na Tebe. ??

ŽenaNezávazně 41 let Brno

TOP  8.4.2020

Krásný den, já 40 let, tmavé dlouhé vlasy, postava "krev a mlíko" hledám muže ve věku 42 - 55 let na dlouhodobý kamarádsko-milenecký vztah.Rovnou píšu, že nehledám úlet na jeden večer, ani povyražení. Vážnému vztahu se nebráním. A jaký by jsi měl být - rozhodně starší než já, určitě kila navíc nevadí, jestli vážíš 80 kg nebo 120 kg je mně jedno. Musí nám být spolu příjemně nejen "v posteli", ale i lidsky. Mít si co říct, a těšit se na čas strávený spolu. Foto výměnou.

Hledám veselého chlapíka s přehledem, nadhledem a rozhledem. S kladným vztahem k přírodě, sportu, kultuře a v budoucnu i ke mě.

Světlovlasá, štíhlá, 177 cm vysoká žena hledá vyššího, spolehlivého kamaráda se smyslem pro humor, který by měl pro začátek zájem se mnou sdílet sportovní aktivity jako turistika, cykloturistika, plavání, badminton, lyžování, atp. Prosím foto, si vyměníme. Nejspíše Moravsko-Slezský, Zlínský, Olomoucký kraj, ...

ŽenaNezávazně 45 let Most

TOP  8.4.2020

Myslím, že hledat někoho pro život ( kamaráda, milence, partnera) na seznamce, je svým způsobem ztráta času. Není to můj první profil zde a většinou mají zájem ti, co několik let " hledají tu pravou, žijí ve vztahu či manželství ve stereotypu a stále nemůžou najít". Možná z nudy, nevím, se tu občas zaregistruji a doufám, že se objeví někdo něčím zajímavým pro mě. Spíš by mi vyhovoval vyšší než já a pokud možno z města a nebo blízkého okolí. Díky za zájem a odpověď.

Ahoj.Budeme si zatím psát?Až to bude možné můžeme se setkat osobně..

Vlka mám, teď jen najít veselého" myslivce", se kterým se budu cítit jako v pohádce.... Zatím hledám asi ve špatném lese

ŽenaNezávazně 38 let Praha

TOP  8.4.2020

Ráda poznám zajímavého muže, udržovaného fyzicky i mentálně, inteligentního a stabilního, pro všestranný a hluboký, ale zároveň svobodný a nikde nijak netísnící vztah. Respekt a důvěra Já krásná paní, pevné, ženské postavy lehce excentrická, ale mile :) Sečtělá a přemýšlivá. Vášnivá i laskavá. Chybí mi pevná, zároveň nežná mužská náruč. Praha a foto prosím. Více mailem. Děkuji