Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaUherské Hradiště

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Fitness
Bruslení
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám příjemnou ženu do života.Zpočátku kamarádku na společné trávení volného času, popovídání si, procházky, výlety, rekreační sport, kulturu. Mám zájem o vážný vztah. Už nechci být sám. Pokud by jsi mě chtěla poznat tak budu rád za tvoji odpověď.

Najde se milá, sympatická, pohledná a hlavně normální, v realitě žijící, současnou dekadentní dobou nezkažená štíhlejší holka do 37 let ideálně z vesnice, všestranných zájmů, na vážné seznámení, vztah ze ZL, KM, UH, PR a širokého okolí?Pokud tady někde jsi, budu se těšit na případnou odpověď.

Rád poznám kultivovanou vzdělanou ženu se vztahem k přírodě a humanitním oborům k budování společného života a domova. Mám rád výlety do přírody a za architekturou, kulturní život a umění, hudbu, knížky, tvoření, kopce a samoty v nich stejně jako městskou kulturu, svobodu, baví mě lidová architektura a lidová kultura obecně i moderní svět s tím, co poskytuje. Smysl vidím v neuspěchaném rodinném životě v domě v dosahu přírody, prožitém aktivně - věnovat se rodině, kulturnímu životu, výletům, …

Hledá se fajn chlap do pohody i nepohody.Měl by jsi být svobodný, bezdětný, věkem +- 40 až 42, Uherské Hradiště a okolí, ale ne moc daleko, všestraných zájmů, když budeš alespoň trochu romantik, taky nebude na škodu. Prostě normální chlap pro kterého láska a důvěra něco znamená.Vím jsem na dnešní dobu náročná, ale třeba budu mít štěstí a najdeš se.

Ahoj rád bych se seznámil s Aktivního můžeš mezi 44 + 55 chlupáčka na krásný budující vztah , plné poznávání se, milování, sdílet všechno společné.Já 37 letí pasiv z Uherského Hradiště, který má rád : přírodu, výlety , cestování, hrady a zámky, vaření, kolo, kolečkové brusle, kultura, tenis, divadlo a mnoho dalšího. Ty milý, hodný a hlavně miluji. Pokud chceš změnit taky svůj život a mít vedle sebe někoho, na kom ti bude záležet, tak se ozvi.Budu se velmi těšit.

Přeji hezky den pohodar pro vše hezke uprimny obyčejný chlap 55 177 75 hledá kamarádku přítelkyní lásku na trávení volného času a víkendu potkáme se?

Pro společné utváření budoucnosti, pro každý společný okamžik hledám: sympatickou, štíhlou dívku, ženu, která rovněž touží najít souznění myslí, citů a srdcí. Foto uvítám, upřednostním, odkudkoliv.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Praha
Žena | 62 let
Liberec
Žena | 35 let
Kladno
Muž | 34 let
Český Krumlov

Pro společné, nejenom nezbedné to chvilky, souznění těl, hledám sympatickou, štíhlou dívku, ženu odkudkoliv. Foto výměnou.

Ahojky, nějakej milej klučina kolem 30 tky?kterej by se rád seznámil s celkem milou holčičkou?:-))

Hledám ženu k vážnému seznámení a společnému bydlení.Osobní setkání nám napoví více......

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Praha
Žena | 57 let
Praha
Žena | 63 let
Praha
Žena | 63 let
Praha