Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaHlavní město Praha

MužVážně 38 let Praha

TOP  4.4.2020

Svobodný, pracující, nekuřák se zájmem o sport, cestování, dobré jídlo - maso :-) s kladným vztahem k humoru by rád poznal fajn ženu k seznámení. Vzájemná sympatie a chemie prozradí víc. Foto ...nooo...není se čeho bát :-) Budu se těšit PS : nestyď se a napiš :-)

Hledat ne/hledáním, jít si naproti, zkoušet být a život žít....:-). Něco pěkného, smysluplného, romantického si vzájemně dát :-). Třeba dnes a třeba zítra :-)

MužVážně 24 let Praha

TOP  4.4.2020

Muž se zájmi v knihách, PC a tak trochu Otaku hledá tu která má podobné zájmi pokud je máš neboj se napsat prohodíme pár písmenek a třeba to vyjde.

MužVážně 36 let Praha

TOP  4.4.2020

Ahoj, jmenuji se Luboš a je mi 35 let. Rád bych poznal milou slečnu se stejnými zájmy jako mám já. Cestování, příroda, zvířata, hudba, sport (ale ne zas moc), filmy, vaření.. Vím, co od života chci ale chybi mi druha pulka co by se mnou cestovala, uživala života a planovala založeni rodiny. Jsem vesely spolecensky kluk co už nechce byt sam.Jen mi na té cestě někdo chybí.Doufam že to budeš ty.

MužVážně 38 let Praha

TOP  4.4.2020

Hledám vztah s dominantní partnerkou, já bezdětný, nekuřák, věk 37 let, pohledný, 188cm, zelené oči.

MužVážně 45 let Praha

TOP  4.4.2020

Máme jeden druhého. Vše ostatní je nepodstatné. Jsme tu pro sebe v těžkých životních situacích, sdílíme radost ze všech příjemných okamžiků, které život přinese. Nepotřebujeme si navzájem nic dokazovat, nesoupeříme, protože jsme si v životě prošli svým a víme, co je ve vztahu podstatné. Těšíme se ze společně trávených chvil, protože vztah je pro nás prioritou. Štíhlý nekuřák, 45/175/78. Hledám štíhlejší nekuřačku, která se nebojí citově investovat do druhého, u které je partner na prvním místě.

MužVážně 37 let Praha

TOP  4.4.2020

Všichni tady hledají "někoho normálního". Já ale normální nejsem, ani nikoho normálního nehledám :) Nejsem ten, kdo stojí o přivázání se k famílii, baráčku a venčení čivavy. Hledám tu, s kterou zůstaneme svobodní, ale nerozdělitelní. Bude to mezi námi jiskřit jako blázen, vystřelíme jeden druhého až do nebe a procestujem spolu svět. Bez lží, bez podrazů, bez dětí, oboustranně šťastně, spokojeně, navážno a napořád. Tak kde se mi schováváš? Čekám tu na tebe ;)



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno
Muž | 51 let
Praha
Muž | 45 let
Žďár nad Sázavou
Muž | 51 let
Vrchlabí

MužVážně 40 let Praha

TOP  4.4.2020

Necítíš se ve městě už tak dobře jako dřív? Schází Ti možnost vlastní realizace, prostor, možnost vyjít jen tak bosky do zahrady u domu a strávit tam třeba celý den? Možnost si cokoli vypěstovat a nebýt tak závislá na nakupování? Užívat si čerstvého vzduchu, slunce, večery třeba u ohně nebo v sauně, společně vařit, podnikat (cyklo) výlety, cestovat.. vzájemná pomoc, ale především spolupráce, dohoda? Žiju sám a rád bych to do budoucna změnil, ideálně se ženou na podobné vlně;-).. Pavel

MužVážně 36 let Praha

TOP  4.4.2020

Ahoj, jsi-li inteligentní, sympatická, vysoká, štíhlá nekuřačka ideálně se zájmem o sport a deskové, která by v budoucnu ráda měla děti a rovnocenný partnerský vztah, tak se určitě ozvi, rád Tě poznám.Pěkný den, Michal

MužVážně 37 let Praha

TOP  4.4.2020

Ahoj, rád tady poznám ženu nebo slečnu, která taky žije spíš zdravějším životním stylem - nekouří, občas si zasportuje.. Já např. jezdívám do práce na kole, cvičím jógu.. A rád chodím do přírody, tak bychom mohli někdy vyrazit spolu :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Písek
Muž | 38 let
Brno
Muž | 25 let
Olomouc
Muž | 34 let
Jihlava