Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaJeseník

ŽenaVážně 46 let Jeseník

TOP  16.2.2020

Ahoj, hledám muže s romantickou duší, hledám tebe, kterému úsměv sluší a také horala s batohem, kterému nevadí společenský oděv. Sportovce ( turistika, běh, běžky, kolo, plavání, lyže..) Romantika ( západy a východy slunce, svíčky, moře, něha..objetí) Kultura (koncerty, kino, divadlo..) Pohoda( wellnes, dobré víno..)

MužVážně 63 let Jeseník

TOP  12.2.2020

Potkáme se tady? Já nezadaný SŠ 62/175 a Ty?Můžeš být odkudkoli, nejraději Jeseník a okolí

MužVážně 44 let Jeseník

TOP  11.2.2020

Hledám příjemnou ženu která si chce psát na věku ani vzdálenosti nezáleží jen to kouzlo , že na tebe někdo myslí máš se na koho těšit co vytvoří úsměv na Tvé tváři nebo třeba i touhu . Napiš čekám na tvé psaníčko.

Rád se seznámím s atraktivní ženou se silným charakterem, které bych byl oporou. Je mi 40 let. Jsem spolehlivý, nepiju a ani nekouřím. Hledám dlouhodobý vztah. Severní Morava a Slezsko. Děti nejsou překážkou. Více emailem. Těším se na odpověď.

Ahoj.Hledám obyčejnou-neobyčejnou ženu na hezký vztah. Můžeme začít třeba kamarádstvím pokud by jsi chtěla.Na kráse a věku mi nezáleží.Upřednostňuji jiné hodnoty.Jesenicko a okolí.

Hledám světlo do mého života. Hledám krasnou dívku (nemusí být princezna) ale aby mě milovala, byla mi věrná a mojí prioritou je nekuřačka. Jsem mladý kluk co si prošel podvody a lži od protějšku. Jsem snad vtipný.. občas :) rád chodím do přírody a jezdím po výletech... Nehledám někoho na jednu noc, vím co chci a proto hledám lásku snad do konce života :)

Ahoj. Hledám ženu sdílnou, co by chtěla chlapa s dílnou:-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Olomouc
Žena | 44 let
Praha
Žena | 68 let
Kladno
Muž | 34 let
Praha

Štěstí by se mělo jít naproti. Jedna pohodová žena do nepohody by se hodila.

MužVážně 30 let Jeseník

TOP  27.1.2020
Kino
Hudba
Kolo
Bruslení
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Hledám vážný vztah. Rád se bavím, jezdím na kole, na kolečkových bruslích a vyletují. Večer si dám rád dobré víno a v klidu relaxují

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 68 let
Most
Žena | 37 let
Havlíčkův Brod
Žena | 61 let
Frýdek-Místek
Žena | 36 let
Litvínov