Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka : Liberec

Ahoj jsme manželský pár a chtěli by jsme to vyzkoušet ve třech........ Podrobnosti na emailu.

Ahoj, budeme 20.7. na jednu noc v Liberci (privatní wellness) a rádi bychom holčinu na hraní pro nás oba.

Kino
Divadlo
Knihy
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

V termínu 21.7 - 27.7.2019 jsme bez dětí. Rádi bychom vyrazili s akčním, štíhlým párem na společnou dovolenou. Hory, kolo, brusle. ČR nebo Rakousko (aktivity lehce na pohodu). V případě sympatií všech i něco více... Dlouhodobé přátelství uvítáme. Věkem byste měli být podobní nám nebo mladší. V ideálním případě seznamovací schůzka ještě před odjezdem.

Hledáme pár nebo muže k občasným schůzkám v soukromí, bez výměny partnerů. Nebráníme se novým zážitkům. Diskrétnost a zdraví je samozřejmostí. L a P.

Muž 50 let hledám pár seniorů 65 let a vice

Hledám pár na opakované schůzky ve třech i více. Vzrušuje mě uspokojovat ženu s dalším mužem i skupinový sex. Mám zájem o reálná setkání, ne o dopisování. Jsem VŠ, štíhlý, mladšího vzhledu, nekuřák, časově flexibilní. Jsem od Liberce, ale rád za vámi budu dojíždět.

Muž 50 let hledám per seniorů okolo 70 let

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 39 let
Praha
Muž | 46 let
Frýdek-Místek
Muž | 66 let
Beroun

Hledáme muže do 40let s mužství 18+ na společné hrátky. Preferujeme solidnost v jednání, úroveň a delší přátelství.

Muž 50 hledám pár seniorů 60 s více k poznání ustecko

Hledám hravý pár.Ona mi drží ruce za zády, uklidňuje mě abych se nebál a muž mě pomalu mě svléká.Ona si sedne na postel, já si lehnu na záda, ona si vezme mou hlavu do klína a bude mě hladit vlasy a konejšit.Ty si budeš hrát s mým tělem.Honit, mazlit a sát můj úd, zasouvat do mě prsty.Ona si rozepne košili, položí mi prsa na můj obličej a bude se dívat, jak mě něžně zneužíváš.Ty prsty i údem mi protahuješ zadeček, honíš úd.Ona pak mi nastaví štěrbinku abych jí lízal. Zázemí nemám, přijedu 178/94

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 39 let
Praha
Muž | 46 let
Frýdek-Místek
Muž | 66 let
Beroun