Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

SeznamkaTeplice

Jsem úplně normální chlap, který má fungující rodinu, výbornou práci a má všech pět pohromadě (aspoň si to myslím). Je mi 48 a nemyslím si, že to je věk na to, aby člověk upadl do manželského stereotypu a nechal se vláčet životem. Miluju sex. Miluju sex na všechny způsoby a chci zažít něco nového. Jsem tu, abych našel a poznal sympatickou ženu na dlouhodobý milenecký vztah. Ženu, která miluje sex stejně jako já (nebo klidně i víc než já), ženu, se kterou se dá pokecat o všem možném.

Ozve se sdílná kamarádka, kterou bych pravidelně lízal?? Umím být něžný, ale i i přísný. Teplice a okolí. Já svobodný, singl, čistotný, zdráv a diskrétní.

Ahoj všem slečnám/ženám. Je mi 31 let a jsem obyčejný muž, kterému chybí druhá polovička, se kterou by si rozuměl a se kterou by strávil zbytek života. Mám hodně zájmů, hlavně výlety, příroda, knihy, hudba. Více v dopisování. Rád bych jednou vlastní rodinu. Sám jsem zatím bezdětný, ale pokud Ty máš dítě, tak nevadí. Většina lidí tu na odpověď na svůj inzerát nenapíše ani "ň", já však odpovím vždy. Těším se právě na Tvoji odpověď.

Ahoj je ne 27 let a touto cestou hledám nějakou ženu na sex může být i starší aspoň by mě něco naučila

Najde se tu spřízněná dušička, díky které zruším tento profil.

Poptávám na trvalejší vztah kamarádku/milenku normální postavy, která by ráda uskutečnila hrátky BDSM., oddanost, pokora, hračky a pomůcky, svazování a jiné. Hra na role, posouvat hranice, objevovat.Mnoho aktivit se dá i v přírodě. Tak pokud chceš poznat fajn, singl, aktivního sport. chlapa...napiš. Výměna rolí možná. Nudistka vítána. Okolí Teplic ideální. Info mám i v profilu.

Ve dvou je lepe. Hledam trvaly vztah. Roman.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Kladno
Muž | 44 let
Ostrava
Muž | 57 let
Opava
Muž | 40 let
Brno-venkov

Celé Svč. Vy manželé, kteří chtějí milence na 3ku. Chci ko. řit i vy.. t. Chci líz.t a až do konce vylí..t. Jen bez narušení soukromí. Vy 40+a čím starší, tím lépe.Může být i Ž, nejsem loudil, ale chci TO pořád.. Diskrétně, bezpečně, pravidelně.

Prý sympaťák hledá ženu ženských tvarů k seznámení. Zatím kamarádku časem se uvidí co bude dál. Věk? To je číslo.

Hledání a budování vážného vztahu už jsem vzdal, takže teď hledám opravdu dobrou kamarádku na popovídání, posezení u dobrého vínka a... Najde se zde taková?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
České Budějovice
Muž | 55 let
Přerov
Muž | 42 let
Uherské Hradiště
Muž | 68 let
Kroměříž