Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezařazeno : Seznamka

Ahoj, hledám kohokoliv s přístupem ke "kvalitnímu zboží". Pokud nevíte, oč se jedná, pište. Budu ráda i za jakékoliv přímé nabídky, určitě se nějak domluvíme. Praha nebo Plzeň. Díky.

ahoj jsem žena která bydlí na vesnici . Mám přítele ale nezastane mužské práce kolem domu. Hledám někoho kdo by mne pomohl s opravami a poradil.

ŽenaRůzné 20 let Praha

TOP  17.2.2020

Zdravíčko, vesmíre, osobo, jakákoliv formo života. Plahočíš se on-line životem, brouzdáš po virtuální realitě, a říkáš si: Co to (tu) vlastně dělám?! Prokrastinuješ, kamaráde. Nechceš už toho nechat a jít dělat něco smysluplného? Nakoupit, uklidit, uvařit, vyprat, vyžehlit, dodělat tu seminárku, nebo....? Jo, ale až za pět minut, viď. Znám ten pocit. Napiš, můžeme spolu sdílet tipy, jak co nejlépe odkládat povinnosti. Měj se, soulmate.

Ahoj, 25 let, Plzeň. Někdo, kdo rád cestuje, dobrodružná povaha a rád poznává?

ŽenaRůzné 22 let Mělník

TOP  6.2.2020

Ahoj, jsme pár, který se teď nově přestěhoval do Mělníku a rád by si touhle cestou našel nějaké přátele. Nejraději bychom tady našli dvojici (kamarádi, kamarádky, lidi ve vztahu, ...), která by s námi hrála hry. Myslím společenské hry a nebo karty (tedy převážně kanastu, znalost není potřeba, rádi naučíme). Pokud chceš vědět něco více, stačí napsat. Budeme se těšit na odpovědi.

ŽenaRůzné 22 let Brno

TOP  2.2.2020

Hledám slečnu na psaní a časem se ukáže, co se bude dít.

ŽenaRůzné 49 let Praha

TOP  21.1.2020

Dobrý den neznámý.... Krátí se Vám dny na tomto světě (osudem či věkem)? Mohl byste ještě udělat dobrý skutek, kterým splníte přání ženě se kterou se život také moc nemazlil? Nejde ani o peníze ani o majetek. Detaily osobně. DěkujiAhoj. Chci si tu jen popsat. Jsem zadaná, milence nehledám.